Wpis z mikrobloga

#badoo
Niestety muszę was trochę rozczarować z tym badoo. Praktycznie mówiąc 70 profilu to tutaj jest fikcyjne ...
Dużo kobiet , które jest tutaj ukrywa swoje fotki. Wstawia niby swoje fotki z paru lat ,kiedy jeszcze nie były grube.
Albo po prostu tworzą profile aby się wyróżniać a w brwi woli mają facetów.
Tak się składa , że o tych portalach randkowych wiem więcej niż powinienem. Mój kuzyn pracował zdalnie chwilowo dla badoo jako programista i wie bardzo dobrze jak to wszystko działa i co pisze się. Zresztą większość z tych profili co posiada na fb zdjęcia , udostępnia z badoo tylko te najlepsze. Po drugie działa tam bot , który sam odpisuje. Po 3 jest dużo profili fikcyjnych. Po 4 dużo mężatek , które nie chwiali się na badoo, tak samo pań zajętych. Na fb to widać a tam nie. Sam parę razy przejechałęm się na badoo i to bardzo. Uwierzcie mi . Po czasie mój kuzyn dostał zdalną pracę na badoo, gdzie miał dostęp do prawie wszystkich rzeczy. Badoo często szuka zdalnych programistów , których potrzebuje na jakiś czas..Wydaje mi się, że większość z was po paru miesiącach użytkownia na badoo jest w stanie potwierdzić moje zdanie. Są tam oczywiście panie normalne ale większość z tych kobiet to totalna porażka. To kobiety , które nikt nie Chce albo mają problemy i szukają partnera , które z nich je uwiąże . Ukrywają fakty. Wiele z nich ma na badoo status singla a na fb są zajęte .Wierzcie lub nie ale na pewno większość z was się z tym zgodzi..Tak samo z tuszowiem fotek w phoshopie albo tak aby wpaść najlepiej...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adeb: Ja też nie wiem w czym problem.
Takich miejsc nie traktuje się śmiertelnie poważnie, tylko jako miejsce do pierwszego kontaktu. Poznajesz kogoś krok po kroku i jak coś wydaje się podejrzane, to narka, blokada i następna. Oczywiście, że tam jest sporo szrotu ze zdjęciami sprzed 20 kilo, mężatek, atencjuszek, grubasek, różnych zjawisk nadprzyrodzonych, ale sprytnie można to odkryć i pożegnać takie osoby bez żalu, prócz mężatek oczywiście. Po prostu
  • Odpowiedz
No dobra tylko po prostu chodzi mi o to abyście uważali... Np. 2 lata temu poznałem kobietę ,na imię miała Sandra która w ogóle nie mała podanego statusu w związku , potem ciągle sama wypisywała. Rozmawiało mi się z nią super. Spotkałem się z nią, to w ogóle nie wyglądała tak jak na fotkach .Po prostu była gruba (tuszowała fotki) . No ale to mi nie przeszkadzało. Potem namawiała mnie na imprezy,
  • Odpowiedz
@adeb: Zatem i ja zrobię Ci listę na co masz uważać:
1. Nie jaraj się pierwszą lepszą dziunią tylko dlatego, że raczyła zwrócić na Ciebie uwagę.
2. W 98% ładna i sama = głupia jak but i każdy wieje od niej gdzie pieprz rośnie.
3. Jeśli widzisz zdjęcie samej twarzy, to na bank im niżej, tym gorzej.
4. Bądź na początek asertywny, nie wierz w to co widzisz, rozmawiaj, wyciągaj jak najwięcej informacji.
5. Jeśli rozmawiasz z mężatką czy osobą w związku to, albo robisz za spowiednika, albo ona szuka zaspokojenia. Od Ciebie zależy, w jakim kierunku rozwinie się ta znajomość. Nie rób sobie rozterek moralnych, tylko ustaw sobie jakieś zasady i się ich trzymaj. Kobiety uwielbiają mężczyzn z zasadami, zawsze będą kombinować byś je poluzował i za każdym razem będą tracić do Ciebie szacunek, gdy
  • Odpowiedz