Wpis z mikrobloga

@ja-jasiek:

właściwa mapa jest dość trudno dostępna (trzeba wejść w menu, wybrać opcję „szybkiej podróży”, potem rejon w którym jesteś, a na końcu fragment w którym się znajdujesz)

Probowales wcisnac lewy joystick ? :)
@piwniczak: to akurat nic dziwnego, bo "tutorial" systemu walki kończy się po walkach w Urayi po to by potem JEDNAK być kontynuowanym. Gra jest pełna zaskoczeń.

Nawet jeżeli było, to jestem bardziej niż pewien, że działało tak samo, bo inaczej bym pewnie sobie szybko nawyk klikania analoga wyrobił, byleby nie zaklikiwać menu XD
@Agnaktor: czyli ZAWSZE kierowało Ciebie na ekran mapy z odpaloną już mapą aktualnej lokacji?

Jestem z dala od konsoli, takie dywagacje na sucho mi nigdy nie wychodzą. Jak pisałem ten fragment który zacytował @piwniczak, to miałem konsolę na kolana i klikałem by mieć pewność, że dobrze zapamiętałem ile bujania się z tym jest XD
@piwniczak: bo oni muszą też się naładować stosując te trzy specjalne ataki, które ty masz pod X/Y/B.
Najpierw jedna postać musi się naładować na co najmniej jeden punkt. Potem kolejna (lub ta sama, ale mało realne) na dwa, potem kolejna na trzy. Jak od palisz tak jedno, drugie i trzecie, to masz całe kombo i wtedy robisz przeciwnikowi prawilne kuku.