Wpis z mikrobloga

Obejrzałam na jutubie kilka krótkich szotów z życia Marlenki i Rafatusa i nasunęło mi się pytanie,
czy właśnie tak wygląda życie w rodzinach patologicznych lub związkach alkoholików?
W ogóle oglądałam to z przerażeniem i w szoku, że to kogoś może bawić. Dla mnie to jest cholernie smutne.

#patostreamy #rafatus
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obejrzałam na jutubie kilka krótkich szotów z życia Marlenki i Rafatusa i nasunęło mi się pytanie,


@nama: ja dzisiaj też pierwszy raz z ciekawości zobaczyłem o co chodzi i zapłakałem.

czy właśnie tak wygląda życie w rodzinach patologicznych lub związkach alkoholików?


Gorzej. Często są tam też dzieci (500+) które to muszą przeżywać...
  • Odpowiedz
@nama: Niestety ale istnieją dużo gorsze przypadki patologii, które są prawdziwą tragedią. Życie rafatusa i marlenki można wręczże nazwać parodią/karykaturą patologii, bądź jej małą namiastką.
  • Odpowiedz
Niestety ale istnieją dużo gorsze przypadki patologii, które są prawdziwą tragedią. Życie rafatusa i marlenki można wręczże nazwać parodią/karykaturą patologii, bądź jej małą namiastką.


@Slought: serio, ciężko mi to ogarnąć wyobraźnią.
  • Odpowiedz
@nama: Od kilku tygodni. Jego organizm nie zniesie za długo. Ma poniżej 60kg, czasem drgawki, utraty przytomności, bełkocze bzdury i kompletnie nie ogarnia co się dzieje.
  • Odpowiedz
@nama: Wystarczy chociażby co jakiś czas obejrzeć sobie jakąś uwagę np. gdzie niejednokrotnie były pokazywane przypadki, że dziecko chodziło z siniakami do szkoły i było wykorzystywane seksualnie np. przez ojczyma. To tylko jeden przykład z wielu.
  • Odpowiedz
@nama: Mój ojciec alkoholik, jego brat i matka też, wujek również, mąż matki siostry tak samo, ich syn i żona także. Z racji tego, że mam sporo doświadczenia w tej kwestii z powyższych względów, odpowiadam... tak to wygląda, a nawet i gorzej, o wiele. Rafatus jak na moje oko, jeśli miałbym ocenić to jak się zachowuje, a śledzę go od dawna, to dałbym mu takie 3/10. Zszedł by na kichnięcie,
  • Odpowiedz
@goniclewicowepedaly: @Maly_Jasio: a Marlenka z tego co widzę jest trzeźwa chyba na tych filmikach. W sensie ona z pełną świadomością coś takiego znosi i uczestniczy w tym cyrku, daje się bić i poniżać? To jest dla mnie nie do ogarnięcia

@lilost: 3/10? Ja bym w pokoju z tymi ludźmi nie chciała być ani minuty a to jest 3/10? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz