Wpis z mikrobloga

  • 11
Ups. Na reddicie można przeczytać że team #lisk nie wyrobi się z wydaniem core 1.0. Także 20 lutego zobaczycie nowe logo do którego będziecie się mogli masturbować tak jak do wczorajszego pump&dump. Pozdrawiam nie-delegat lisk Polska #kryptowaluty
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rihter: Oni coś w ogóle robią czy tak sobie gadają i obiecują ? Rebranding i ta wersja core (czy tam nie wiem co, mieli wydać platformę z dappkami) ma być od roku i co chwile okazuje się że jeszcze miesiąc xDD
  • Odpowiedz
@tewe: jakiego chcesz linka? Do tego, że ktoś na reddicie napisał, że team lisk się nie wyrobi? Jak ktoś wejdzie tutaj i zrobi kopiuj/wklej z tego "newsa" to tam też ludzie zaczną nakręcać p---------e. Prace trwają, chcą się wyrobić. Oczywiście, że może im się nie udać bo sam test nie trwa 1 dnia ale określanie czy się uda czy nie to czysta spekulacja.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Smule Jeszcze coś dodam bo uważam że to jest najlepsze. Od dłuższego czasu p------ą się żeby postawić platformę i przesuwają wszystkie terminy ale zdążyli już zatrudnić 6 osób od marketingu produktu którego nie ma. Normalny człowiek zatrudniłby developerów żeby chociaż raz wyrobić się z terminem i odzyskać zaufanie iwestorow.
  • Odpowiedz
Możesz umieścić linka do takiej wypowiedzi od członka zespołu? Bo czytam reddit regularnie i nie widziałem, żeby ktoś z teamu wypowiadał się na ten temat...
  • Odpowiedz
Oficjalne stanowisko znam. Zacząłeś jednak posta od tego, że team się nie wyrobi. Myślałem, że podasz źródło tych informacji. Interesują mnie informacje od teamu, nie opinie.
Na reddicie są również trolle jak i fanatycy liska. To, co oni tam piszą jest tyle samo warte co posty z domysłami na wykopie.
Poza wypowiedziami członków zespołu oczywiście.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lisek_Mirek Źródło mojego posta znajdziesz na reddicie. Oficjalnego stanowiska teamu nie ma. Możesz się co najwyżej zapytać a w odpowiedzi dostaniesz bana albo powiedzą ze możesz zainwestować w inny projekt.
  • Odpowiedz