Wpis z mikrobloga

Latanie w okolicy drzew póki co mocno stresuje ale generalnie latarnia morska z Faros musiała być na foto.
Dron śmiga aż miło, jedynie co to trochę bawi motyw z tymi zakłóceniami przy starcie. Nie chcę wystartować ale pół metra obok jest już okej xD
#xiaomi #midrone4k #drony #fotografia #katowice
Pobierz Hugenot111 - Latanie w okolicy drzew póki co mocno stresuje ale generalnie latarnia m...
źródło: comment_HiPJlBhL9UdiVfSNrcgEO2EVz37Ucw1A.jpg
  • 17
@paaszczaktaxi Tak, robi bujake delikatną gdy czeka na zadania. Kuba porównywał go do Mavica co ma tyle sensu co sandały i skarpetki.
Za jednego Mavica można mieć trzy Mi Drone xD
To jest dobry dron na początek, do zapoznania się z dużymi dronami, zobaczenia czy interesuje Cię temat. Jakość zdjęć i wideo nie są tak dobre jak DJi ale za taką cenę jak dla mnie jest to świetna oferta Xiaomi
@paaszczaktaxi Do robienia zdjęć sprzęt świetny. Kuba też pokazywał jak wyglądają nagrania FHD i już nie było tak dużej różnicy do Mavica jak przy 4k, ten sprzęt nie jest zły:)
Duża wada, ale to każdej takiej krowy, to fakt że jest duży xD
@paaszczaktaxi Jest duży i ciężki, gdy latałem z nim na hałdzie porywy wiatru odmrażały mi ręce i nogi i mocno naginały drzewa a on walczył dzielnie. Bateria oczywiście krócej trzymała przy takim wysiłku ale potrafi sobie poradzić z wiatrem.
Orkanu nie pokona ale przy silnym wietrze nie trzeba od razu się bać że go stracisz;)