Wpis z mikrobloga

@Chrzaszczu: zależy od okazji. Jak bardzo oficjalnie/formalnie to złożenie po prezydencku/tv fold.
Możesz złożyć też w trójkąt (nie pamiętam czy ma jakąś specjalną nazwę, chodzi o to by wystawał jeden róg), albo z dwoma wystającymi rogami.
Nieformalne ale fajnie wyglądające to puff i wszelakie jego "odmiany". Najczęściej tak układam ;)
Całkiem dobry podstawowy film na ten temat dał "nasz" @UszatyBloger https://youtu.be/Ji0n_aYzZCE
  • Odpowiedz
  • 0
@tesset chodzi o studniówkę, gdzie idę jako towarzyszący. Chcę wyglądać elegancko, ale nie przesadzić z formą. Sądzisz, że puff na tę okazję będzie dobry?
  • Odpowiedz
@Chrzaszczu: Zależy jaka poszetka. Tak jak @Meyru napisała - jeśli biała, lniana to najlepszy będzie tv fold. Klasyka, prostota, będziesz spoglądał na zdjęcia za kilka lat i nie pomyślisz "boże, co ja wtedy narobiłem z tą poszetką".
To co prawda impreza formalna, ale jeśli nie chcesz przesadzać to zawsze możesz dokupić jakąś najtańszą kolorową poszetkę i zaszaleć z dwoma - na część oficjalną (pierwszy taniec czy inne życzenia od
  • Odpowiedz
  • 1
@tesset to nie moja studniówka. Ja swoją już miałem parę lat temu. Teraz zostałem zaproszony jako towarzysz chlania i upadlania się ( ͡º ͜ʖ͡º)
To chyba stanie na tym puffie. Tylko będę musiał poćwiczyć, żeby to dobrze wyglądało
  • Odpowiedz
To chyba stanie na tym puffie. Tylko będę musiał poćwiczyć, żeby to dobrze wyglądało


@Chrzaszczu: Grunt to nonszalancja. Jak się trochę przesunie to zostaw, popraw tylko jak się schowa albo zacznie nadmiernie wyłazić :D
  • Odpowiedz