Wpis z mikrobloga

Wiele rozumiem i nie raz potrafiłem znosić rzeczy, które teoretycznie były do pogardy, ale mimo to że Bystrzak tak czy siak zalicza się do tej "patoli" to na trzeźwo jest zupełnie innym człowiekiem niż po alkoholu i jest mi go żal, bo mógł i wydaje mi się, że nadal może zrobić coś więcej niż "chlanie" na streamie... chłopak ewidentnie się pogubił przez przyrost pieniędzy i stale to ciągnie... najwidoczniej YT już tylko polega na takich "pato-streamach", bo gdyby im to przeszkadzało to już dawno, by tą całą "patolę" zbanowałi i wysłało na długie wakacje... smutne to jest, że po tylu latach muszę (i niestety nie tylko ja) oglądać taki YT... miesiąc temu zablokowałem wszystkie kanały z "pato" ale po jakimś czasie odblokowałem, by sprawdzić czy coś się zmieniło... nic się nie zmieniło, a nawet poszło w gorszą stronę... jest to bardzo smutne ze względu na fakt iż oglądają to też młodsi, a potem powstaje takie społeczeństwo jakie powstaje... samemu nic nie można zrobić, ale mam nadzieje, że chociaż Wykop (to i tak kropla w morzu) się zmobilizuje, by cokolwiek zmienić - chociaż w najmniejszym stopniu.
#bystrzaktv #rafatus #danielmagical #rafonix #patostreamy #polska
  • 13
najwidoczniej YT już tylko polega na takich "pato-streamach", bo gdyby im to przeszkadzało to już dawno, by tą całą "patolę" zbanowałi


@Snowden: a dlaczego mają banować skoro nikt tego nie zgłasza? Zgłosił nitro przez swoją agencję i na usunięcie Rafatusa długo nie trzeba było czekać
@CeZ_ myślisz, że takie wielkie korporacje jak Google szanują prawo? Oni sami nielegalnie zbierają wszystkie informacje o ludziach i dopóki większy urząd się do tego nie przyczepi to mają to gdzieś, bo informacja = pieniądze.
@Snowden: a ty myślisz że taki Bystrzak czy inny patol to dla Google jest pieniądz? Oni dostają kase przez zewnętrzne strony do donejtów. YT jedynie jest na takim strimie na minus bo więcej zapłaci za utrzymanie serwera i łącza niż zarobi na jakiejkolwiek reklamie z ich streama.
@#!$%@? ale wielu "ludzi" właśnie wzoruje się na tych ludzi z ekranu i w tym leży problem... nie ma chyba już sensu rozpisywać się nad tym bo kto ma swój rozum to dobrze wie, że nie ma co tego "czegoś" wspierać, a jeżeli ktoś nie widzi w tym nic złego - no cóż... ja jedynie powiem tak - ide spać z nadzieją by się jutro obudzić i zobaczyć, że te wszystkie "pato-kanały"