Wpis z mikrobloga

Wstawanie z kolan lvl PiS.

61 deputowanych w 120-osobowym Knesecie popiera projekt ustawy, na mocy której Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holokaustu, jeśli przyjmie nową ustawę o IPN. Projekt popierają posłowie rządzącej koalicji i część opozycji - pisze "Jerusalem Post" (PAP)


https://twitter.com/PolskieRadio24/status/958722399918313473

#polityka #neuropa #bekazpisu #holocaust #izrael #zydzi #polska
  • 32
@Herubin czemu idiotycznej? Jedyny argument jaki znalazł bym za, to totalna wolność słowa, ale wtedy trzeba pozwolić na propagowanie hitleryzmu. Ustawa nie ustępuje niczym od ustaw z całego świata w materii negowania holokaustu
Ustawa nie ustępuje niczym od ustaw z całego świata w materii negowania holokaustu


@MKULTRA: Ustawę o negowaniu holokaustu to już mamy od dawna. Pokaż mi np. ustawę francuską zabraniającą przypisywania "wbrew faktom" "odpowiedzialności lub współodpowiedzialności za popełnione przez trzecia Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie" Francji lub narodowi francuskiemu. Czy holenderską, czy duńską...

Takich ustaw w UE nie ma.
@Andreth a co w cytowanych słowach jest złego? Tu nie chodzi o tą ustawę wcale i takie są fakty, a Wy się czepiliście i będziecie dudnić, żeby tylko w PiS. Brak mi komentarza. Jakby PiS powiedział że kapowanie na Żydów jest złe i nie wolno, to ty byś kapował?
Ustawa nie ustępuje niczym od ustaw z całego świata w materii negowania holokaustu


@MKULTRA: Tak napisałeś. No to pokazuj te "ustawy z całego świata". Z krajów demokratycznych, oczywiście...

a co w cytowanych słowach jest złego?


Sprawdź stanowisko na przykład Polskej Rady Chrześcijan i Żydów. Ale ty wolisz trollować, prawda?
to gdzie potepienie ze strony izraela?


@LegionPL: Doprawdy nie wiem, nie jestem rzeczniczką Izraela. Mieści ci się w głowie, że komuś może się nie podobać ani ta ustawa, ani gównoburza kręcona przez Izrael?
@rybsonk ladnie prosze nie porównywać mojego kraju do Ukrainy. Ta ustawa nie zagraża uczciwym a jedynie perfidnym kłamcom I nie neguje holokaustu w żaden sposób niewiem skad te kłamstwa. Nawet jak bylo by napisane czarno na białym ze mordowania Żydów nie bylo jak twierdzą kraje muzułmańskie to i tak nikt nie ma prawa mówić o polskich obozach.
@rybsonk co jest dyplomatycznego w nazywaniu obozów naszymi ???

Gdybym zaczął rozmowę od wyzywania ciebie od morderców to tłumaczył bys spokojnie ze nie jesteś wielbłądem

Trudno o nie emocjonalna reakcje na takie oszczerstwa