Wpis z mikrobloga

@ivan777: Dlatego mam robota do odkurzania. Idzie się mocno zdziwić jak po kilku dniach zbiornik pełen, a niby niewidać skąd ten kurz się pojawił. Przy okazji bardzo pomaga w zmniejszeniu ilości kurzu na meblach.
  • Odpowiedz
@Ortofenylofenolan_sodu: Hmm ja też go mam i nie widzę różnicy w kurzu. Może leżeć tuż obok niego na panelach, oczyszczacz odpalony na pełną moc i jest za słaby, żeby to ogarnąć. Chociaż mam go krótko więc zobaczymy jak w dłuższej perspektywie. Pewnie jest za słaby, żeby ściągać ten, który już leży na podłodze, ale z powietrza powinien zassać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arrival: dlatego Ci mówię, że się go odpala na pełną moc podczas odkurzania zwykłego. Wtedy powierzchnie czyscic sobie sam a wszystko to co lata w powietrzu jest zasysane przez niego. Tylko trzeba go przenosić z pomieszczenia do pom.
  • Odpowiedz
@ivan777 kup sobie oczyszczacz powietrza i odkurzacz autonomiczny. Działa doskonale, oczyszczacz sprawia że w domu jest o połowę mniej kurzu, a odkurzacz bez twojego udziału załatwi resztę
  • Odpowiedz
@ivan777: hyhy no nie trafiłeś. Mam cztery zwierzaki, zero dywanów, nie mam takiego syfu. Odkurzam co drugi dzień, w międzyczasie np. kuchnię czy łazienkę zamiatam albo ogólnie puszczam mopa do kurzu z viledy. Taką ilość jak na zdjeciu mam po może 3,4 dniach bez odkurzania. Ale ja codziennie mocno wietrzę, kurz z mebli regularnie ścieram, zwierzaki czeszę i psom wycieram łapy po spacerze. Ty masz po prostu brudno ( ͡°
  • Odpowiedz