Wpis z mikrobloga

@incar: pan Ziemkiewicz już dawno temu przyznał, że wiele z jego tłytów ma na celu wywołanie gównoburzy bo wtedy jego publicystyka lepiej się klika. A to czy ktoś kliknął żeby napisać w komentarzu "brawo RAZ" czy "ale guwno, RAZ to debil" to już nie ma większego znaczenia.

Śledzę panią Elizę i jej clickbaitową publicystykę od dawna. Nie polecam.
@incar: szkoda ze ta ustawa jeszcze nie obowiazuje... nie wypisywala by takich pierdół.. albo trafila by do pierdla na 3 lata.. #!$%@? nie rozumiem, czemu plujemy i sramy we własne gniazdo, zamiast bronić, albo sie nie odzywac.. i tylko antysemityzm, slowa #!$%@? powiedziec nie wolno.. ja ostatniomam wrazenie ze dominuje raczej antypolonizm a najgorsze jest to ze ust samych "polaków".. zamiast #!$%@? stać twardo przy swoim państwie, zeby bylo mocniejsze, jak
@incar: Widac roznice pomiędzy Polską a izraelem jesli chodzi o wojne informacyjną. W studiu tvp rabin nawet nie chce przyznac, ze byly przypadki judenratow a tu prosze, jakas paradna feministka pozuje na bohaterke bo zmysla zbrodnie dokonane przez Polakow. Juz ja bym sie nią zajął
@Kopytko1: może dlatego, że wielu ludzi ceni prawdę i nie chroni bydła tylko dlatego, że jest polskie. Jak jest przestępca i #!$%@?, a Polak, to nie jest w żaden sposób inny od #!$%@? Niemca czy Araba. Może dlatego.
@incar: Przymiotnik pisany z dużej litery, to dopiero oznaka dziennikarstwa na prawdziwie wysokim poziomie. Może ja się nadaję? Zapewniam, tylko czasem pamiętam o ortografii oraz poprawnej interpunkcji.
@Kapitan_Neuropa: marzy się poszanowanie nas, Polaków. Ofiar rozbiorów, germanizacji, rusycyfikacji, IIwojny, komuny... Debili powielających kłamstwa, niedomówienia..walczących z wszystkim i wszystkimi w imię "libertad", bez zrozumienia zródeł tego słowa strzelałbym...