Wpis z mikrobloga

@sohost: Nie żeby coś, ale słabo. Nie macie prawie w ogóle informacji o waszych serwerach na stronie. Bazy dostępnej w pakiecie nie ma? O SSH nawet nie pytam. Limit pamięci, interpreterów PHP? Typ serwera - Apache/nginx? Wsparcie .htaccess? Nawet zakładki "Pomoc" nie ma, żeby gdziekolwiek były jakieś informacje.

Jeżeli szukacie klientów którzy umieją coś więcej niż klikanie w Wordpressie to popracujcie nad stroną główną, bo cienizna ( ͡° ʖ̯
@aso824: większość takich info nie podaje, a co dopiero budżetowe rozwiązania, ja używam i host działa sprawnie, jest php 7.1 direct admin, htaccess, auto ssl, obsługa sprawna, czego chcieć za 10zł rok? kaman ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Krall: tia, za tę cenę node ( ͡º ͜ʖ͡º)
@getin: host z którego korzystam (nie wypada żebym w komentarzach w tym wpisie nazwę podawał xD) tez jest w miarę budżetowy (tzn nie żeby 10 zł za rok, ale za 75 zł na promocji idzie urwać), ale wszystko pięknie wypisane, help też rozbudowany, nie wspominając o wsparciu Node itd
@getin: nie 10 zł tylko 24 zł, skąd masz 10 zł jak mają 2 zł miesięcznie? Plus ten host który używam ma pakiet za 15 i za 25 zł miesięcznie, a promocje po -50% częste, czyli podobnie do drugiego pakietu OPa. A jednak różnica spoora.
nie 10 zł tylko 24 zł, skąd masz 10 zł jak mają 2 zł miesięcznie?


@aso824: bo jak płacisz z góry za rok+50% zniżki = 10zł, ja płaciłem 15zł ze zniżką 25% z tym, że mam 5 domen, a nie dwie, dodatkowo masz auto ssl za free co ciężko znaleźć ostatnio, tym bardziej po tej cenie (jedynie chyba hitme może powalczyć w droższych pakietach)