Wpis z mikrobloga

@dzieju41: Tylko szkoda, że większość z nich jest bez monitoringu... i ostatnio był już na nie ataku jakiegoś sprejarza o nazwie "Mosel". Wszędzie typ jest... i tylko po wyremontowanych elewacjach pisał...
  • Odpowiedz
@dzieju41: Szczecin to chyba obecnie miasto z największym niewykorzystanym potencjałem w Polsce. Szkoda że obecnie pozostaje poza nurtem Polski A, mało się tam inwestuje, ulice ma zaniedbane i zawalone reklamami, a spora część mieszkańców to patola. Gdyby nie te dość liczne wady, to mieszkałbym motzno.
  • Odpowiedz
@dzieju41 Chodziłam kiedyś po mieście i fotografowałam, przede wszystkim zdobienia... Miałam tego masę. I uważam, że urok mają i zanim zostają odnowione. Zdarza się, że po malowaniu wyglądają źle, ale cieszę się zawsze jak widzę, że się o nie dba, bo są wyjątkowe
() Prawie całe życie w Szczecinie spędziłam w kamienicach
  • Odpowiedz
  • 2
@Sepang patola? Pomyliłeś się tak o 15 lat chyba. A kamienica ładna, bo biała, a nie różowa, gdy nad kolorem wybór sprawuje wspólnota mieszkaniowa
  • Odpowiedz
@hoRacy: jakoś z miesiąc temu co chwila w gorących były jakieś dzikie historie, których miejscem akcji był Szczecin, zresztą wiele ludzi ma takie opinie
no i zapomniałem jeszcze o szczecińskiej mafii, o której wieści dotarły nawet tutaj, na drugi koniec Polski
  • Odpowiedz