Wpis z mikrobloga

Dobra robię moja pierwszą recenzję tabaki.
Kupiłem wczoraj tabakę Thunder, jak informacje na pudełku wskazywały powinna mieć "strong snuff", "fine grind" i być "frosted".
Co do mocy to nie przekłamali, mocna nawet jest, dość długo po wciągnięciu czuć ją w nosie, niemniej jednak to uczucie nie jest do końca przyjemne, to takie jakby lekkie musowanie/szczypanie/pieczenie. Po części pewnie ma to związek z jej zmieleniem, które swoją drogą jest beznadziejne. Tabaka ma konsystencję ziemi do kwiatów, jest grubo mielona i sucha jak wiór co nie dodaje jej walorów. Mentholu prawie nie czuć, w tej dziedzinie nie dorasta nawet do pięt Ozonie English Menthol. Punkty również odejmuję za sposób w jaki spływa do gardła, po kilku minutach po zażyciu można już wyraźnie poczuć nieprzyjemne drapanie i pieczenie przy przełykaniu śliny.
Co do opakowania to gorszego nie widziałem, źle spasowane, trzyma się tylko i wyłącznie dzięki naklejkom, zawartość często się z niego wysypuje.
Moja ogólna ocena tego wyrobu tytoniowego to 3/10, głównie przez zmielenie, nieprzyjemne uczucie w w gardle/nosie i beznadziejne pudełko.

Jakbyście chcieli żebym wrzucał takich recenzyjek więcej to plusujcie ten wpis i obserwujcie tagi #tabakarecenzje #wykopsnuffersclub #tabaka
Multigatawny - Dobra robię moja pierwszą recenzję tabaki. 
Kupiłem wczoraj tabakę Thu...

źródło: comment_cMzp7zwRuLfR9L4k8rawNNUvqdJPJyEd.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Multigatawny: próbowałem morelowej i powiem tak - była lepsza niż się spodziewałem, ale to jej zbytnio nie ratuje, bo tak czy siak kiepska XD Jest mocna co (dla mnie) jest dużą zaletą, ale aromat jest sztuczny i "na siłę", jest sporo tabak, które są również mocne a są o wiele smaczniejsze. Ale imho still better than redbull ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Multigatawny pamiętam raz ja kupiłem, chciałem spróbować, ale wiało i nie było opcji z ręki. To wpadłem na wspaniały pomysł, że wciągnę z pudełka. Jak się sztachnąłem to przez tydzień nic nie brałem ()
  • Odpowiedz
@Multigatawny: zgadzam się w stu procentach, pudełko musiałem skleić taśmą, żeby się nie rozpadło ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i okropnie gryzie w gardle, po thunderze, robiącym bardzo dobre snusy spodziewałem się czegoś lepszego, lepiej niech na snusie poprzestaną.
  • Odpowiedz