Wpis z mikrobloga

Obejrzałem całą galę i no cóż gala mocno polityczna z akcentem antytrumpowym (no kto by pomyślał), ale występy bardzo fajne, a zwłaszcza otwarcie przez Kendricka będące jednym wielkim medleyem jego piosenek plus freestyle masa efektów pirotechnicznych i bęben (+10 do zajebistości), fajnie też wypadł występ Donalda Glovera, który pod koniec zaprosił chłopaka, który będzie podkładał głos małemu Simbie i no śpiewać umie młody, co ciekawe Donald będzie dorosłym Simbą więc to taki fajny akcent, SZA może i miała jakieś problemy techniczne, ale i tak śpiewać umie i za cholerę nie wiem dlaczego Alesia Cara dostała Grammy dla najlepszego nowego artysty.
Bruno wziął Cardi B, która trochę go zjadła, ale fajną mieli scenografie i Bruno ma fajne afro (też chce takie :() .
DJ Khaled chodzący mem miał za ciasny garnitur i aż się bałem że mu wyleci guzik, a Rihanna coś mniej czysto śpiewa ostatnio, ale ona już od zeszłego roku jakoś niezdrowo wygląda.
Jeśli chodzi o segment dinozaurów to no Bono miał fajnie bo zrobili mu scenę pod statuą wolności, Sting zagrał Englishmana więc no fajnie, ale przyszedł Shaggy i o #!$%@? jaka ta piosenka jest zła o zgrozo, potem Elton John coś tam pośpiewał pograł przyszła Miley Cyrus pośpiewali no ok.
Więc no w sumie bida nie było ciekawych połączeń nie było jakiś gigantów, a Jay Z został załatwiony wraz z Lorde bo nawet za jakiś tam mix dźwięku czy inne bzdety no nic nie dostali przyszli posiedzieli i wyszli. Oczywiście Kendrick musiał zabrać wszystko co rapowe bo no hej to jest Kendrick raz go wyruchali przy GKMC to kolejny raz dają mu wszystko z wyjątkiem eh płyty roku.
Podsumowując gala ok, ale jakoś bez błysku, a Bruno zgarnął zdecydowanie za dużo gramofoników.
#rap #muzyka #grammy #grammy2018 #karzelkiwins #kendricklamar
  • 5
@kwmaster:

ale ona już od zeszłego roku jakoś niezdrowo wygląda.

teraz taka moda na thicccc laski ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kendrick raz go wyruchali przy GKMC to kolejny raz dają mu wszystko z wyjątkiem eh płyty roku

przy TPAB też go wyruchali, ale poprzednie wyruchania dało się przełknąć bo komercyjnie to co z czym przegrał jednak go zjadało a teraz miał wszystko. Te #!$%@? chyba nigdy nie