Wpis z mikrobloga

Bardzo cieszy mnie fakt, że dzięki szybkiemu rozwojowi technogolii za niedługo pojawić się mogą bardzo zaawansowane sex-roboty.

Dotychczas widziałam wzmianki o robotach-kobietach, ale jestem przekonana, że już za chwilę pojawią się także roboty-mężczyźni. Gdzieś tam mignęły mi ostatnio komentarze, że do tego nie dojdzie, bo kobiety nie są takimi rzeczami zainteresiwane. Jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Realia są odwrotne. Od dawna przecież kobiety korzystają z takich wynalazków jak dilda, czy wiblatory. Co ciekawe przyzwolenie społeczne jest na to znacznie większe, niż w przypadku mężczyzn.

Nie można też zapomnieć o homoseksualistach, którzy bez wątpienia zainteresują się takim pomysłem. A skoro będzie popyt to znajdzie się też ktoś, kto będzie chciał na tym zarobić.

Myślę, że takie roboty mogą okazać się bardzo ciekawym rozwiązaniem. Podoba mi się wizja tego, że mogłabym zaprojektować go sobie jak mi się podoba. Dostosować pod siebie jaką ma twarz, ciało, rozmiar beniza. Brzmi kusząco. Do tego taki robot zawsze może i tak długo jak mi pasuje. Nie zarazi mnie też jakimś syfem.

Czy będzie mi brakować żywych mężczyzn? Myślę, że nie. Najlepszy oragazm jaki przeżyłam dał mi wibrator, a nie facet. Więc jestem ciekawa jak byłoby w tym przypadku.

Znalazłam filmik o lalkach dla kobiet. Dlatego myślę, że pojawienie się takich robotów to tylko kwestia czasu.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #przegryw
Annapsycho- - Bardzo cieszy mnie fakt, że dzięki szybkiemu rozwojowi technogolii za n...
  • 15
@arle: mam własne pieniądze, więc bez problemu sama bym za to zapłaciła. Co to za dziwne przekonanie, że kobieta musi mieć faceta, który ją utrzymuje? Wszystkie moje znajome pracują i są w stanie się same utrzymać. W jakim ty świecie żyjesz?