Wpis z mikrobloga

Do tych wszystkich, którzy sponsorują rapatusa. Wiedzcie, że przyczyniacie się do pogłębienia choroby a może i powolnej śmierci uzależnionego człowieka. Musicie mieć wyprute sumienie. Mam nadzieję, że karma was nie spotka.
#rafatus
  • 34
  • Odpowiedz
@pravy1990: No właśnie mam wrażenie, że mam do czynienia z gimbusami, którzy sądzą, że każdy człowiek jest kowalem własnego losu. Otóż alkoholik już nie jest. Jeśli on sam nie chce się leczyć to nie można go dobijać donejtami.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: To idź i mu wybij te pomysły z głowy, #!$%@? mać, człowieku, świata nie zbawisz, są idioci na tym świecie i nic nie poradzisz, zostaje się śmiać i tyle, pis joł ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Ta, tylko że tutaj wcześniej chłop mówi - E #!$%@? PATRZCIE CO #!$%@?Ę, PATRZCIE, PATRZCIE, ZA 5 ZŁ TAM SKOCZĘ
No #!$%@?, jak on od początku się nie szanuje, w podstawówce się #!$%@?ł, gimby pewnie nie skończył i siedzi sobie taki przed kompem, a my mu jeszcze współczuć mamy?
  • Odpowiedz
@Xirate: Świata nie trzeba zbawiać, ale przynajmniej nie można takiej osoby dobijać. Rafatus jeszcze nie uznał, że sięgnął dna mimo srania do wiadra, bo nadal ma hajs. Skończy mu się hajs to może uzna, że jest na dnie i będzie chciał coś ze sobą zrobić. Ale póki co spirala w dół kręci się dopóki hajs i hype się zgadza.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: A co, matka jeszcze za mało mu gadała, że się stacza, że się do niego nie przyznaje, że jest #!$%@?? Po nim takie rzeczy spływają, to jest już podczłowiek
  • Odpowiedz
@Xirate: Ja mu nie współczuję. Podobnie jak nie współczuję śmierdzącym żulom w autobusie. Nawet gardzę takimi osobami. Ale wiem, że to są osoby chore na ciężką chorobę psychiczną. I dawanie im hajsu (zwłaszcza z takich pobudek) to jak pchanie samobójcę z mostu. Trzeba być osobą bez sumienia. Albo mentalnym gimbusem.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Ale to my go doprowadziliśmy do takiego stanu? Miał rodzine, dużo osób starało się mu pomóc zawsze miał #!$%@?, obrażał wszystkich wiec niech się poerdoli. Ja już go nie oglądam No nie da się oglądać jego pijackiego bełkotu. Jemu już nic nie pomoże nawet jak pójdzie na terapie to wróci do picia. Mówisz o karmie a może karma wróciła do niego? Zobacz jak traktował matkę, bracia pewnie nie maja życia
  • Odpowiedz
W tym co piszesz jest trochę racji, ale... Wiedz o tym że większość z nas wywodzi się z normalnych domów, dobrze zarabiamy, mamy normalne życie. Nie mieliśmy okazji (i bardzo dobrze) doświadczyć patologii w życiu. Jeśli chodzi o Rafatusa, to oczywiście go nie oglądam, za to shoty już tak. Dzięki temu mogłem zibaczyć jak wygląda życie z "drugiej strony", moglem zobaczyć jak się spędza święta w takiej melinie. Oczywiście Rafatus tak długo
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Rozumiem podejście, ale i tak uważam, że to kopanie osoby leżącej. Można przejść obok osoby leżącej jeśli sama nie chce wstać, ale kopanie go jest mega #!$%@?. Takim kopaniem go jest właśnie dawaniu hajsu. On ma w zasadzie teraz 2 drogi. Albo się opamiętać albo się zapić na śmierć. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek się opamięta, ale dawanie mu hajsu to jest przyczynek do jego śmierci. A gdy wkrótce zarzyga się
  • Odpowiedz
@suomin: Też jestem z dobrego domu, nie miałem bezpośrednio do czynienia z patologią. Ale wiem jak działają uzależnienia. Człowiek w takim stadium jak Rafatus zrobi wszystko aby mieć na alko. Podobnie jak hazardzista zrobi wszystko aby mieć na automaty. A ćpun, żeby mieć na dragi. Dawaniu hajsu tym osobom jest po prostu złe. Uzależiony musi sam poczuć dno na którym leży, ale póki ma hajs to jest to spirala w dół.
  • Odpowiedz