Wpis z mikrobloga

Do tych wszystkich, którzy sponsorują rapatusa. Wiedzcie, że przyczyniacie się do pogłębienia choroby a może i powolnej śmierci uzależnionego człowieka. Musicie mieć wyprute sumienie. Mam nadzieję, że karma was nie spotka.
#rafatus
  • 34
  • Odpowiedz
Dlatego oglądam shoty, zamiast jego streamów. Też jestem przeciwny dawania kasy pato-streamerom. No ale jeżeli on dostaje kasę i zamiast rozwijać kanał to woli zachlać mordę to już jego decyzja. Słabszy osobnik zawsze musi zginąć... Selekcja naturalna... Niech natura robi swoje
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Idź i mu to powiedz :D

Wejdź w orzeszek i myśli alkusa i wtedy skumasz, że on nie wstanie rano i nie powie sobie 'ok od dzisiaj nie pije'...

Dlaczego stał się alkusem hmm z nudów.. grał w gry ludzie dawali mu kasę i od piwka się zaczęło. Gdyby miał obowiązki np. muszę wstać rano iść do pracy etc to by nawet nie myślał chyba, że wieczorkiem 2 piwka albo w weekend jakaś
  • Odpowiedz
Nie przestanie pić sam z siebie dopóki dopóty nie stanie się jakaś tragedia .. a przynajmniej wstrząs ... jakaś konkretna padaczka alkoholowa i szpital :D


@CodexGigas: Też tak uważam. I nawet liczę na to, że wystarczy mu odciąć dopływ gotówki, żeby go otrzeźwić na tyle, że będzie chciał się leczyć. Ale pewnie sam też przyznasz, że dawanie mu hajsu to powolne pogrążanie człowieka w jego #!$%@??
Szkoda mi człowieka. Nie
  • Odpowiedz