Wpis z mikrobloga

Tak swoją drogą, ciekawe czy Francuzka ma jakiś dowód na to, że Tomek był w takim stanie jak opisała. Miała przecież komórkę swoją i jego, mogła nagrać krótki filmik, czy porobić zdjęcia.

Żeby nie było, że za 2 dni polecą po Tomka, on będzie żył i się okaże, że go Francuzka zrobiła w bambuczko i uciekła, a on wcale nie był w takim złym stanie. Bo jak dobrze rozumiem, informacje o jego stanie pochodzą tylko z jej relacji?

#nangaparbat #himalaizm
  • 50
  • Odpowiedz
czyli co, w środe?

@janushek: ponoć potrzebny helikopter, który wleciałby tak wysoko, a o takie to tam ciężko, ale coś ponoć kombinują.

Patrząc na jej odmrozenia raczej nie mijala sie z prawdą.

@ScaRRyMaN: to, że miała odmrożenia wcale nie oznacza, że on musiał być umierający. Jestem ciekaw, czy ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@simperium: wszędzie przynoszą. Na morzu, w warsztatach, na rajdach.

Bardziej chodziło mi o to, ze ona w takim stanie jakoś się doczlapala, musiał byc w gorszym skoro ona ruszyła po pomoc. Nawet jak go umyślnie zostawiła to zachowała sie logicznie, nawet bez dowodów
  • Odpowiedz
@simperium: MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I W HIMALAJE BĘDZIE MOŻNA WCHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD IDĄ NA NANGA PARBAT BEZ LIVE STREAMA I POTEM WYKOPEK NIE MA DOWODU KTO ZDECH A KTO NIE
  • Odpowiedz
Tak swoją drogą, ciekawe czy Francuzka ma jakiś dowód na to, że Tomek był w takim stanie jak opisała. Miała przecież komórkę swoją i jego, mogła nagrać krótki filmik, czy porobić zdjęcia.


@simperium: A czemu miałaby mieć jakiś dowód?
  • Odpowiedz
@simperium: Nie musi miec żadnych dowodów. W góry każdy idzie sam. Poczytaj historie ludzi, którzy siedzieli przytomni na Mt. Everescie a kilkanascie osob ich mijalo i szlo dalej - pomoc tam jest praktycznie niemożliwa i stanowi pewną śmierć.
  • Odpowiedz
@simperium on był o wiele wyżej niż ją znaleźli zrozum że nie dość że pewnie już nie żył to jeszcze oni by ryzykowali życiem żeby go ratować. Martwicie się tak bardzo o jednego trupa że chętnie wyprodukujecie kilka kolejnych? Jeśli to nie są baity to przykro mi za wasz intelekt.
  • Odpowiedz