Wpis z mikrobloga

Tak swoją drogą, ciekawe czy Francuzka ma jakiś dowód na to, że Tomek był w takim stanie jak opisała. Miała przecież komórkę swoją i jego, mogła nagrać krótki filmik, czy porobić zdjęcia.

Żeby nie było, że za 2 dni polecą po Tomka, on będzie żył i się okaże, że go Francuzka zrobiła w bambuczko i uciekła, a on wcale nie był w takim złym stanie. Bo jak dobrze rozumiem, informacje o jego stanie pochodzą tylko z jej relacji?

#nangaparbat #himalaizm
  • 50
  • Odpowiedz
@jamtojest: no widzę, że moja wypowiedź została mocno wyolbrzymiona, bo dla wykopków świat jest czarno-biały i każdy musi być po jednej ze stron: albo atakujesz Francuzkę, albo ją bronisz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@simperium: Nie. Nie zrozum mnie źle, nie atakuję Cię. Po prostu... brzytwa Ockhama. W jakim celu miałaby tworzyć jakieś wielopoziomowe mistyfikacje? Co jej to da? Ją by uratowali tak czy inaczej, poza tym nie mogła wiedzieć, czy jednak po niego nie pójdą, a wtedy by miała #!$%@?. No i przede wszystkim, jeśli by był w lepszym stanie, to by po prostu z nią schodził. Więc dużo prostszym i dużo bardziej
  • Odpowiedz
@simperium: Robisz dochodzenie w sprawie, która jest absolutnie niedorzeczna, snujesz domysły, nie mając absolutnie żadnych postaw. Wydaje ci się, że okoliczności są dziwne, tymczasem są absolutnie naturalne w tak nienaturalnych warunkach. Nie ma w tym nic dziwnego, że zostawiła Mackiewicza, można się spierać, czy opuściła go za wcześnie, czy za późno, ale opuścić go musiała, jeśli chciała przeżyć. Nie miała absolutnie żadnych szans na uratowanie Polaka, więcej nawet - nawet
  • Odpowiedz
Co, pokłócili się? Ogłuszyła go i #!$%@?ła telefon? xD

@Odczuwam_Dysonans: nie wiem, po prostu sobie niezobowiązująco pytałem, ale zapomniałem, że na wypoku trwa fanatyczna wojna i jak nie jesteś za, to na pewno jesteś przeciwny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@simperium: ja tylko mówię, że to jest skrajnie nielogiczne - przecież żeby się nie ratować, mając ku temu możliwość, to trzeba by nie mieć żadnego instynktu samozachowawczego, no i zero profitu, bo warunki i tak nie pozwalały na nic więcej.
Za to to, że kobieta walczyła o życie, a środkiem do tego, niestety, było pozostawienie partnera ma jak najbardziej sens. Nie uważasz?
  • Odpowiedz
Robisz dochodzenie w sprawie, która jest absolutnie niedorzeczna, snujesz domysły, nie mając absolutnie żadnych postaw

@utopjec: Odpowiem ci, bo się rozpisałeś, a ja szanuję jak ktoś się przywiązuje do rozmowy :)
Po pierwsze, to było niezobowiązujące pytanie i domysły zapodane w środku nocy. Nigdy moje gdybania o pierdoły nie osiągnęły takiego zainteresowania, więc jestem również w szoku, jakbym wiedział, że tak będzie, to ładniej dobrałbym słowa ;).

Co do domysłów i dochodzenia - no właśnie nie, po prostu sobie niezobowiązująco w środku nocy zapytałem z serii ciekawe co by było gdyby... ale zapomniałem, że trwa wielka himalaistyczna wojna i tutaj każdy głos to albo wsparcie, albo krytyka ¯\
  • Odpowiedz
@simperium: haha, no dlatego ironizowałem, jakby to miało niby wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jasne, fajnie by było, jakby okazało się, że to jakaś zabawna historia z fochem w tle. Ale takie rzeczy mogłyby się przytrafić na szlaku na 3 korony, gdzie seba z karynką pojechali w góry. W przypadku ludzi, którzy wspinają się od lat i - szczególnie - że laska straciła już jednego
  • Odpowiedz