Wpis z mikrobloga

Jak to się dzieje, że zawsze na takim poziomie mają problemy z kompami? Ktoś jest to w stanie wytłumaczyć? Nie testują całości przed rozpoczęciem turniejów? Nie wiem, podłączenie kompów, posadzenie ludzi, wypróbowanie x różnych configów, obciążenie sieci jakąś ilością botów oglądających streama? Pieniądze w tym biznesie są ogromne, reklamodawcy, sponsorzy, widownia, hajs z hazardu, #!$%@? jak to jest możliwe, że ciągle się coś #!$%@?? xD

#csgo
  • 10
@comer123: @Rihnne: No dokładnie, kto grał w tę grę wie, że niemożliwe jest #!$%@? tylu problemów naraz. Jak można odpieprzać takie coś? xD Ponadto wydział śmiesznych fiilmików sobie radzi, na takie akcje zawsze lecą jakieś filmy z miasta, coś o kulturze kraju, filmy o zawodnikach, jakieś wywiady i zabawy z widownią. Technicznie sobie nie radzą? Mają ich za mało? Oglądam już nie wiem który major, podejrzewam, że siódmy, zawsze coś
@Rampampam: Jest to możliwe, stąd moje pytanie, może jest tu ktoś, kto zna odpowiedź. Niestety, wszystko wskazuje na to, że jednak to #!$%@? organizacja, skoro CO MAJOR, ba, na wiekszości turniejów są te problemy. Zawsze. Co to za branża, która w ogóle nie wyciąga wniosków ze swoich błędów? xD
@3RNIO: Własnie o tym mówię, gdyby przeprowadzali testy przed tak wielkim wydarzeniem, obciążyli kompy różnymi dziwnymi ustawieniami, to może nie #!$%@?łoby się za każdym razem, a przynajmniej mieliby wyrobione procedury, które pozwalałyby na szybki powrót zawodników do gry