Wpis z mikrobloga

@illustratum: o to to, ale musisz trochę wykopków zrozumieć, patrzenie na zycie z pewrspektywy piwnicy jest torche "inne", tutaj bohaterami są melinowcy i miłosnicy hehe furry a przygoda to wyjazd na bali i ruchanie miejscowych karyn
  • Odpowiedz
  • 1
@bardzoprosz3 pewnie chodzi o to, ze finansowanie patologi to "wydawanie wlasnej kasy", a finansowanie misji ratunkowej to zbyreczny wydatek bo "po co sie tam pchal" ;)
  • Odpowiedz
@bardzoprosz3: ale ja właśnie o tej "woli" mówię baranku, jak wolisz finansować patusów niż akcję ratowania życia człowieka który chciał coś osiągnąć w życiu to dla mnie jesteś zwykłym debilem bo jak to inaczej nazwać?
  • Odpowiedz
@Leshak: @illustratum: problem w tym, że ten koleś przecież nie prosił o zrzutę calej polski. zrobili zrzutę crowdfundingową, a później się polski rząd #!$%@?ł i mirasy korwinasy mają problem bo jak to tak, że człowiek chce pomóc człowiekowi!
  • Odpowiedz
  • 6
@zielonk4 to swoja droga. Wychodze z zalozenia, ze nie wazne, kto finansuje, wazne, ze moga kogos uratowac. Jesli dla kogos wydanie pieniedzy na wodke dla patusow jest ok, a wydanie na ludzkie zycie nie, to juz swiadczy o nim.
  • Odpowiedz
@Leshak: Ale żelazna logika :P Patusowi na wódę dam to jest moja inicjatywa mam na to wpływ albo wyciągam portfel albo nie. Tutaj nasze pieniądze zostają przeznaczone na "ratowanie" samobójcy, który poszedł w rejony gdzie ludzkość raczej woli nie przebywać. Nie wiem skąd taki zachwyt nad człowiekiem, który chciał jedynie spełnić swoje egoistyczne zachcianki, a teraz naraża wiele osób próbujące go odwieźć od samobójstwa. Nie lepiej było te pieniążki na ratowanie
  • Odpowiedz
  • 0
@intermission a czasem kwota nie zostanie zaplacona ze zbiorki? A w razie czego polskie panstwo zapewni pieniadze? Dodatkowo, jak duza jest to kwota w przeliczeniu na jednego obywatela? 0,000x? Wiekszosc Twoich pieniedzy i tak idzie na podatki, tu masz jedynie maly odsetek w celu ratowania ludzkiego zycia. Jesli to i tak jest za duzo, to tylko smutne, ze masz w dupie zycie czlowieka
  • Odpowiedz
  • 2
@intermission szczerze w dupie mam, to gdzie on mial swoje zycie. Moze mial #!$%@?, moze byl pewien, ze sobie poradzi. Jesli jest szansa URATOWAC czlowieka, to czemu maja tego nie zrobic?
  • Odpowiedz