Wpis z mikrobloga

Nie mam szczęścia do kyogre'ów, nawet jak są bliżej to ciężko lamusy łapać


@Dryblas: Oglądaj filmiki na yt czy reddicie. Mnie trochę pomogły. Akurat teraz nie rzuca się w tak Kyogre źle, tylko trzeba czekać aż wróci na środek. Ja tak robię i zawsze jestem ostatnią osobą, która odchodzi z miejsca raidu, ale jak już poświęcam swój czas na tę grę, to wolę coś z tego mieć niż rzucać kulkami na
@Kummernis: Nie musisz mi tego mówić, zawsze czekam aż będzie na środku, zawsze rzucam podczas ataku, kółko ustawione na greata, ale co z tego jak te 4 które mi uciekły dostały po 10-12 greatów i nie weszły, na excellenta nie ustawiam, bo za mało ich zrobiłem
@Dryblas: No to masz pecha. Mnie chyba w poniedziałek lub we wtorek nie chciały wejść 2249 i 2250 cp, a co najwyżej jedną kulką nie trafię i wszystkie greaty ze złotą maliną. Akurat na Kyogre'u wolę nie ryzykować z Pinapem xd.
Ja wczoraj trafiłem 15/14/15 z @Elszu:
W momencie jak już pogodziłem się ze mi przepadnie na ostatniej kulce trafiłem exellenta :P i wlazł :)
Bardzo ciezko się go łapie nawet jak jest bliżej @Kummernis: @Dryblas:
Mało kto jest tak cierpliwy że czeka aż zaatakuje na środku, bo strasznie to długo robi .. :( a ręce marzną ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja lubię wyczekać i złapać