Wpis z mikrobloga

  • 763
#policja #praca #oswiadczenie #malbork

Na fali ostatniego wykopu o sytuacji w Malborku i zwolnieniach funkcjonariuszy pomyślałem, że zrobię pierwszy wpis i zaproponuje AMA z byłym już policjantem ;) tak mirki policjanci też śmieszkują na mirko ;) odchodzę po 9 latach służby, jeśli jest ktoś zainteresowany niech plusuje ten wpis, jak będzie powyżej 100 plusów zrobię AMA :)
  • 61
  • Odpowiedz
via Android
  • 74
@Inboxie oczywiście, że dałbym radę, dałbym radę pracować w prawie wszystkie wykendy, dałbym radę odmawiać sobie i swojemu dziecku dosłownie wszystkiego, dałbym radę dalej jeździć 20 letnim gratem, dałbym radę dalej męczyć się z kredytem, dałbym radę.....
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Fryceusz 2 lata próbowałem tego rozwiązania o którym mówisz ale niestety nie dało się, wszyscy rozkładali ręce, że nic się nie da zrobić, poza Policją też jest życie ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Próbowałem nawet raportem o zwolnienie, na nikim to nie zrobiło wrażenia. Nie opuszczam kraju zostaje na miejscu :)
  • Odpowiedz
@alkus84: jak najlepiej zdominować obywatela? a) pałką po nerach b) paralizatorem po jajach c) postraszyć sądem za groźby karalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@alkus84: i dlatego nie wytrzymujesz. Uczciwy jesteś wobec siebie i przelozonego. Przełożony ora dupsko podwładnych praktycznie zawsze. Jedyne co na nich działa to brak ludzi do zapewnienia policjantogodzin na służbę i na akcje garnizonowe i ogólnopolskie. Tymi 8mkami sobie wbili gwóźdź w dupe. Gdybym musiał robić na 8 to też by mnie strzelilo w koncu.
  • Odpowiedz