Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam takie przeczucie, że rzeczywiście Tucznik ma tam jakąś prawdę w tym, że Boxdil odpala streama tylko wtedy kiedy coś się dzieje i na tym chce perfidnie zarobić? Rozumiem, że YT to źródło zarobku, ale Boxdil się do tego nie przyznaje, że tak robi i w tym leży problem... może jakieś "autentyczne" zgłaszanie Boxdila za treści obrażające? Hmm? Czas, żeby wyplenić fałsz z YT, bo w końcu YT należy i zawsze należał do Wykopu - mam rację? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #rafatus #bystrzaktv #rafonix #mahonek #patostreamy #wykop #polska #boxdel #internet #niechwykopprzejmieyoutube
  • 5
@drillResE: Też Cię lubię ;) "jadem" może trochę "popryskasz" w realnym życiu, a nie tylko w internecie?... bądź na tyle odważny, żeby powiedzieć "prawdę" w oczy a nie tylko klikając w klawiaturę ;)
A co do Mahonka to on niewiele się różni od tej "reszty", bo kto normalny pije alkohol "publicznie" (dosłownie publicznie przed paroma tysiącami ludzmi) wiedząc, że oglądają go też dzieci (statystyki Google to wiesz jak można brać "na