Wpis z mikrobloga

@PaczekRecords:
Wcześniej była za 100zł.
73 już spoko.

@A-bomb:
W dzisiejszych czasach brakuje mi wersji demo.
Właśnie co do pubg nie jestem przekonany czy mi się spodoba.
Kilka gier ze steama mam, pomimo że wcześniej miałem piraty, więc nie chcę piracić, tylko przed zakupem sprawdzić grę.

@PaczekRecords:
Jak pytasz o klucz steam i nie jesteś w Polsce, to raczej od razu powinieneś to zaznaczyć.
@Erus:
O, dzięki za info, sprawdzę.
Przy czym w tym przypadku to działa bo chcę kupić bezpośrednio na steam.
Ale to wyjątek, bo na 10 kupionych poprzednich żadnej nie kupiłem na steamie, bo na bazar.lowcygier, humble czy g2a było taniej.
@wamaga: "Oferta zwrotu pieniędzy na Steam, dokonana w ciągu 2 tygodni od daty zakupu i dla produktów uruchomionych przez mniej niż 2 godziny, dotyczy gier i programów ze Sklepu Steam. Poniżej znajduje się opis działania zwrotów pieniędzy dla innych rodzajów zakupów."

To co mi wysłałeś to podrozdział dla dlc "
Zwroty pieniędzy dla zawartości do pobrania
(zawartości ze Sklepu Steam dostępnej dla innej gry lub programu, „DLC”)"

Czytaj ze zrozumieniem ;)
@A-bomb nigdy nie wygrasz? grając raz na dwa dni 4-6 rund duo z kumplem, zawsze przynajmniej jeden win nam siada. Broni jest sporo i warto przyjrzeć się każdej z nich, która Ci najlepiej siada, nie wspomaminajac o dodatkach i celownikach/lunetach. Rozumiem, że trollujesz, ta? Apropo tematu, to żaden gameplay nie zobrazuje Ci realnej rozgrywki i emocji, które Ci towarzyszą. Satysfakcja z gry niesamowita. Jak sam nie sprawdzisz, to się nigdy nie przekonasz.