Wpis z mikrobloga

Jak parę dni temu pisałem, że jestem zdziwiony jak zamiast na jakieś organizacje charytatywne ludzie wolą płacić patoli co sra do wiadra to zostałem z-----y i wyśmiany (tak, wspomniałem też że to Wasza kasa i możecie zrobić z nią co chcecie... ale k---a bez przesady). Tak jeszcze kilka dni będziecie ich wspomagać, finansować libacje to koleś albo spuści jej w------l do nieprzytomności, albo zostanie odwieziony na sygnale - bo takie picie całodniowe nie może trwać wiecznie. Ona zostanie sama, załamie się, zapewne większość znajomych się od niej odwróci, bo przecież kto chciałby zadawać się z jakąś "e-k---ą". Finalnie skończy zaćpana albo się powiesi, bo nie będzie sobie w stanie dać rady z tym wszystkim.
Wtedy WSZYSTKIE osoby które płaciły im za ten patologiczny seans powinny czuć się winne, bo to ich wpłaty do tego doprowadziły.
No dalej zielonki z 3-4 dniowymi kontami, macie już w końcu ferie - zjebcie mnie znowu, przecież obrażam Waszego idola.

#rafatus #patologiazewsi #patostreamy
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chomik3 Weź spójrz z kim podjąłeś temat. Tu nie ma w ogóle pola do jakielkolwiek normalnej dyskusji. Lepiej nie odpowiadać na te godne pożałowania, pseudomądre i pseudofajne komentarze bo nie ma z czym rozmawiać.
  • Odpowiedz
(tak, wspomniałem też że to Wasza kasa i możecie zrobić z nią co chcecie... ale k---a bez przesady).


@chomik3: tak bo ty bedziesz mowil czy ktos przesadza wydajac wlasne pieniadze czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz