Wpis z mikrobloga

@laczka: tak z czystej ciekawości - co strasznego by się stało, gdybyście mieli 2x mniejsze te teczki i w środku trzymali te kartki po prostu złożone na pół? od złożenia kartki coś złego się z nią stanie?
  • Odpowiedz
@Limonene: zakładam że opka jest studentką (bo jakoś nie widziałem żeby dorośli architekci popylali tramwajami z takimi teczkami, to atrybut studenciaków), więc robi projekty na zaliczenie, ćwiczenie - to w jaki sposób zgięcie (nie pogniecenie, przecież można złozyć na pół nie gniotąc) kartki wpłynie na wyliczenia, rysunki i to, co faktycznie jest na tej kartce?
  • Odpowiedz
@advert: Dorośli architekci nie popylają z takimi teczkami tramwajami bo po co. Nie robią zaliczeniowych projektów.
Podejrzewam, że tam jest więcej rysunków niż jeden, więc nie można tego złożyć. Ta teczka nie ma milimetra grubości przecież, tylko parę centymetrów. A złożysz taki rysunek, gdzieś stukniesz i już jest pognieciony.
  • Odpowiedz
@nofink: ooo via iOS mi #!$%@?ł, dobrze, że pisze z komputera a nie z via Android.
do biegania szukałem słuchawek, to nie potrzeba mi nie wiadomo czego to po pierwsze a po drugie nie jestem audiofilem
  • Odpowiedz
@ErikSkurveson: ale ja mam auto Janusz. Nawet 2. I co ? I nic. Wracaj bogaczu do swojego autka. Zastanów się dwa razy zanim komuś '#!$%@?' bo posiadanie auta to żaden luksus tak samo jak jeżdżenie komunikacją to żadna bieda.
  • Odpowiedz
w jaki sposób zgięcie kartki wpłynie na wyliczenia, rysunki


@advert: Wpłynie na estetykę pracy. Wiem że dla kogoś, kto nie studiował kierunku choć trochę artystycznego, może to brzmieć jak abstrakcja, ale jeśli masz pracę, której efekt ma być z założenia ładny i staranny, to nie możesz od początku robić wszystkiego byle jak. Jak widzisz budynek, to też oczekujesz, że będzie zrobiony (na ile to możliwe) idealnie, a nie "jako-tako", bo
  • Odpowiedz