Wpis z mikrobloga

Wszyscy dziwią się, że Marlenka, która była bita, opluwana i wyzywana na wizji nagle opiekuje się Rafatusem i uprawia z nim s-x. Należy pamiętać, że jest ona w jakimś stopniu upośledzona intelektualnie i/lub psychicznie. Dla niej s-x=bliskość=spełnienie emocjonalne. Zapewne pochodzi z jakiejś patologicznej rodziny i dla niej takie bycie przydatnym (czyli bzykanie się za żetony i opieka nad Rafatusem) to w pewnym wymiarze zaspokojenie potrzeb bliskości i bycia komuś potrzebnym. Taka osoba nie widzi i nie dostrzega tego w jakim syfie żyje. Ile to przecież razy było głośno o patologicznych rodzinach, gdzie pijany mąż tłukł żone i dzieci, a żona zamiast uciekać z takiego syfu albo zadzwonić po policję to się jeszcze obwiniała, że to jej wina i gdy n------y mąż zezgonował, to go jeszcze umyła i ułożyła spać. Polecam książkę "Na marginesach życia" napisaną przez kuratora sądowego, którego pracą jest jeżdżenie po takich patologiach i kontrola nad ludźmi z marginesu. Niektóre historie potrafią zjeżyć włosy na głowie, to nie mieście się w bani jak ludzie żyją http://lubimyczytac.pl/ksiazka/216661/na-marginesach-zycia i blog tego kolesia http://margineszycia.blogspot.com
#rafatus #patostreamy
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@halfmaniac: uwielbiam ten blog. Nie ma w nim ani kszty ściemy.
a Wy wszyscy którzy oglądacie te pijane dzieciaki zastanówcie się trochę czego oczekujecie wspierając tych "twórców".
  • Odpowiedz
@halfmaniac Marlena wypominała ojcu, że miał depresje poporodową i się nią nie zajmował (chciał syna), jej rodzice się rozwiedli, jej ojciec wyglądał na normalnego typa i było widać, że mu na niej zależy, płakał i mówił, że Rafatus ją porwał

ona podobno uciekła z domu, bo rodzice zabrali jej komórkę
  • Odpowiedz
@patrzpan: Albo się zachla na śmierć poprzez zadławienie rzygami/serce wysiądzie podczas delirki/udusi się podczas ataku padaczki albo trafi karetką do szpitala, a później na detoks i tam go odratują.
  • Odpowiedz
@patrzpan: dlatego nie rozumiem dlaczego wciąż ktoś to wspiera i się przy tym bawi. Koleś jest serio na pograniczu życia i śmierci a inni mu przyklaskują jak małpce w zoo. Widownia ma olbrzymi wpływ na taką osobę więc nie rozumiem dlaczego nie mogą się zebrać i namówić go np. na tydzień w trzeźwości... czy cokolwiek.
  • Odpowiedz
@patrykw96: Teraz jak o tym napisałeś, to faktycznie coś mi się przypomniało, że był taki filmik z jej ojcem, ale wtedy trafiłem na niego przypadkiem i nie wiedziałem za bardzo o co chodzi.
  • Odpowiedz
@halfmaniac Skończyć nie skończy,ale jakąś przerwę musi zrobić bo niedługo zacznie się u niego stadium takie jakie ja miałem - słyszałem głosy a ludzi którzy obok mnie przechodzili widziałem jeszcze przez kilka sekund. Dlatego się zastanawiam czemu w Polsce takiej marychy nie chcą zalegalizować.P.S. ktoś pisał że oni jakieś d-------e jeszcze biorą
  • Odpowiedz
@halfmaniac Z Rafatusem znowu jest taka sprawa, że wyglądało to tak jakby jego matce na nim nie zależało, jakby był w c--j niechcianą wpadką. Która matka wyrzekłaby się syna przez to, że ma problemy z alkoholem/siedzi cały czas przy komputerze? Gdyby go kochała to starałaby mu się pomóc, a nie uciekałaby od problemu do którego prawdopodobnie sama dopuściła. Stracił rodzinę, teraz nikt mu już nie może pomóc, on nawet nie pojmuje
  • Odpowiedz
@patrzpan: Ja też znam to z autopsji. Dlatego nie wyobrażam sobie, aby bez pomocy z zewnątrz mógł teraz bezproblemowo odstawić a-----l.
@patrykw96: Szczere mówiąc nie wiem jak to z nim było. Jakoś w kwietniu widziałem jakieś odshoty jak się z matką kłócił, ale wtedy całkowicie nie wchodziłem w zagadnienie kto to , jak żyje i gdzie. Na pewno to, że pochodzi z takiego patologicznego środowiska nie ułatwia sprawy,
  • Odpowiedz
@patrykw96 A mi się ten ojciec właśnie wydał podejrzany. I to, że jak tylko Marlenka zaczęła wytykać mu błędy, to uciął temat i kazał jej z wujkiem gadać, jakby się bał, że coś więcej powie. A co to za wujek?
  • Odpowiedz