Wpis z mikrobloga

Jak powiedziałem, tak zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°); animowana tapeta gotowa - efekt w załączniku.
Jest kilka haczyków, za które przepraszam, no ale nie można mieć wszystkiego:
- Tapeta działa wyłącznie na smartfonach z Androidem.
- Nie zrobiłem wersji na Windowsa, bo nie używam Windowsa.
- Do działania wymagana jest aplikacja KLWP (Kustom Live Wallpaper)... w wersji PRO ( ͡° ʖ̯ ͡°).
- Bez wersji PRO też w sumie ujdzie, ale jako że nie ma ona możliwości importowania motywów, musielibyście „skleić” sobie tę tapetę samodzielnie z przygotowanych przeze mnie elementów. Jak ktoś chce instrukcję, to niech napisze. Może też spiracić pełną wersję KLWP ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- Wszelkie widoczne odbicia są statyczne ze względu na ograniczenia KLWP. Postarałem się jednak, żeby wyglądały możliwie najneutralniej.
- Nie wiem, czy tapeta śmiga na innych rozdzielczościach lub proporcjach niż moje 1080x1920.
- Grafika, oczywiście, nie moja. Pożyczona stąd.

Link do motywu: tutaj!
Link do KLWP: darmowa, PRO

Żeby załadować motyw po prostu klikacie w „Załaduj Zestaw” w menu KLWP.
#tapeta #vaporwave #outrun #estetyczneobrazki #android
kacperski1 - Jak powiedziałem, tak zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°); animowana tapeta gotowa - ef...

źródło: comment_h4NVGGiTyRPSIqvOqlb3Qy0th5zCUaI1.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kacperski1 jezu jak fajnie. Ehh ucze sie js i uznalem ze jako moj 1 powazny projekt zrobie z tej tapety apke z tapetami takimi i zegarem i od 2 dni rozpisuje sobie co i jak musialbym zrobic zeby cos takiego mi wyszlo. Studia dzienne wiec przewidzialem na projekt 6mies. A ty to w 2-3 dni :c
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stepniaczio: Z tym że machnąłem to w GIMPie i kreatorze animowanych tapet, bez programowania :P
Też się przymierzam do produkcji jakichś apek mobilnych no ale jest jak mówisz, kupa roboty (). Także rób swoje i powodzenia.
  • Odpowiedz