Wpis z mikrobloga

Witamy, oto listya startowa do dzisiejszego FunRace V8 SUPERCARS @ Bathurst


Serwer ma locked entry list czyli wchodzimy bez hasła na sztywno autem którym wykręciliśmy besta na preq.

JEŚLI KOGOŚ NIE BĘDZIE TO PROSZĘ TERAZ ZGŁASZAĆ TUTAJ, TAK SAMO JAK KTOŚ CHCE NA LISTĘ REZERWOWYCH SIĘ DOSTAĆ TAKŻE PROSZĘ O INFORMACJĘ.

#acleague #assettocorsa #simracing
ACLeague - Witamy, oto listya startowa do dzisiejszego FunRace V8 SUPERCARS @ Bathurs...

źródło: comment_6FbYKt2PfXR59Y4Lxh7V9LquA0PZbcf0.jpg

Pobierz
  • 22
@aderonis: jedź spokojnie swoje. wczoraj np. zrobiłem sobie 10 okrążeniowy stint, kilka razy jakiś bład się pojawił, bo przegiąłem. Ale generalnie wystarczy jechać spokojnie, bez #!$%@? i powinno być okay. Nie szarżuj, bo tutaj się nawet nie o bawełniane kalesony bijemy. :)
@aderonis: Jedź spokojnie nie na limicie, poza tym to funrace do zdobywania doświadczenia. Nie stresuj się tylko jedź swoje :)
Pamiętaj że lepiej stracić 0.5s co okrążenie jadąc ostrożniej niż co 2 lapy tracić 5s na spinie. No i przede wszystkim to pamiętaj że to jest zabawa.
@CloudTemplar_: ja kupiłem 2 lata temu fotel kubełkowy z całym dostosowywalnym stelarzem (robiony na zamówienie) + Logitech G27 za 1500zł na allegro (ktoś zrobił taki prezent dziecku i dziecko po 10 dniach podziękowało.