Wpis z mikrobloga

Mirceczki, pomocy, jakie głośniki wybrać do komputera? Interesują mnie aktywne głośniki.
Zastanawiam się nad:

Edifier R2600
Edifier R2730DB
Microlab Solo 7C

Słucham właściwie wszystkiego, nie jestem ukierunkowany na jeden gatunek muzyczny.
Sprzęt który zakupię będzie głównie podłączony do komputera, ale może się zdarzyć, że również powędruje do salonu i tam będzie podpięty pod tv na czas oglądania dobrego filmu :)

#audioboners #microlab #edifier #pytaniedoeksperta #hardware #informatyka #audio #stereo #audiofile
pawel86 - Mirceczki, pomocy, jakie głośniki wybrać do komputera? Interesują mnie akty...

źródło: comment_fAqDlDR9wMAkLvQl4o2gXoV7jvAtWsKx.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@pawel86 do telewizora kup fiio d03, musisz sygnał z optycznego zamienić na cyfrowy, ja tak robię. Do kompa fiio e10 Olympus, przy okazji wzmacniacz słuchawkowy będziesz miał.
  • Odpowiedz
@Ojezu: Trochę będzie mi brakować w r2600 możliwości podłączenia się do nich po bluetooth. Jest jakiś DAC który coś takiego umożliwi. Bo Edifier R2730DB mają bluetooth w standardzie i wyjście na suboofer.
  • Odpowiedz
@Ojezu: a co myślisz o R2730DB? Podoba czyściej grają, ale brakuje im basu. Ale jakbym w przyszłości dokupił suboofer to miałbym i czystość grania i bass.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawel86 tanie proste kolumny, w używanych w ich budżecie jest z czego przebierać. Wczoraj za trochę większe pieniądze sprzedałem i wysłałem quadral tribun mk II.
  • Odpowiedz