Wpis z mikrobloga

@xspeditor: Niestety tak, po wyłączeniu stacyjki może pochodzić jeszcze kilkanaście minut ale nie wiem jak długo. Myślę nad dorobieniem dodatkowego gniazda 12V w schowku i tam pociągnięcie kabla - jest bardzo długi więc odchodzi koszt dokupowania oddzielnego :)
@Bromatologia: Kabel zasilania jest całkiem długi - można go spokojnie pociągnąć pod podsufitką, później w słupku i podłaczyć gdzie chcesz. Ile materiału...? To zależy od jakości zapisywanego materiału, tego zabezpieczonego nie nadpisze Ci, a tak to całkiem sporo, nie mniej napotkałem ostatnio problem z niedziałającym G-sensorem w trybie parkingowym i dzisiaj nie chciała się włączyć - obstawiam że się rozładowała i kabel nie ładuje lub walnięte gniazdo w kamerce. Sprawdzę jutro
@kokus: Kupiłem dopiero co Lamaxa C7. Jeśli kamera po zgaszeniu silnika się wyłącza, gaśnie też dioda przy zasilaczu, to chyba nie pobiera potajemnie prądu, co? Bo boję się że jutro rano wstanę do roboty, a tu akumulator będzie rozładowany.
@Bromatologia: Nie pobiera. Natomiast jeśli chcesz mieć tryb parkingowy i g-sensor z regulacją czułości - musisz wgrać najnowszy firmware ze strony producenta. Znajdziesz tam również instrukcję obsługi więc aktualizacja jest szybka i bezproblemowa.