Wpis z mikrobloga

w sumie jeżeli by kogoś zwolniono faktycznie za przynależność do legalnie działającej organizacji to niemały skandal i mam nadzieję że przed odpowiednim sądem pracy gość wygra odpowiednią kasę.
Ja tam uważam że wszystkie organizacje powinny być legalne

Karać powinni tylko te jednostki które łamią prawo


@Andrzejek13: Żeby ukarać, trzeba udowodnić. Powiedzmy, że istnieje taka "Duma i Nowoczesność Totenkopf", która działa jak meksykański kartel narkotykowy – nie zostawiają świadków, nikogo żywego. Płotki są łapane, siedzą ileś tam lat, a góra robi swoje. Wg ciebie powinni móc działać legalnie? Może jeszcze jako organizacja pożytku publicznego?! :D
@eminence: Tylko jakiej działalności chcesz im zakazać? Problemem nie jest to co robią publicznie. Dlatego żadna delegalizacja tu nic nie da. Ludzie nie znikną. Zamiast jako stowarzyszenie to zrobią zbiórki jako prywatne osoby. Tak samo z manifestacjami. Zawsze też mogą zakładać kolejne stowarzyszenie słupy. Delegalizacja sama w sobie nie rozwiązuje żadnego problemu.
@PatologiiZew: Szczerze?

Oni sami bardzo chętnie doprowadziliby do wyrzucenie kogoś z pracy za poglądy czy tez przynależność do jakiejś niepasującej im ideologicznie organizacji więc cytując klasyka nawet mi ich nie żal.

Chcą wyprowadzić Polske z ue i nato oraz zrobić z niej autorytarną wyznaniową gubernie pod butem Rosji niech giną.
Wg ciebie powinni móc działać legalnie?

@eminence: To co robią jest nielegalne z definicji i każdy członek popełnia przestępstwa więc każdy powinien być karany. Meksykańskie kartele narkotykowe nie mają raczej zarejestrowanej działalności "produkcja-dystrybucja kokainy" i nie są w żaden sposób zarejestrowane więc kompletnie nie rozumiem nawiązania do mojego komentarza.
@PatologiiZew: Cóż, przewidywałam już rok z kawałkiem temu, że prędzej czy później pożyteczni idioci z ONR i MW zaczną dostawać w dupę od PiS. Jako tako ogarnietych działaczy wyciągnięto (straszne to musi być, jeśli Andruszkiewicz uchodzi za jako tako ogarniętego, ale widać tak), reszta widać przestała być użyteczna i staje się obciażeniem.

Powiedz kolegom, że jak im naprawdę zacznie dziać się krzywda (w te popiskiwanie tego załganego towarzystwa jakoś mi się