Wpis z mikrobloga

Murki potrzebuję pomocy... wczoraj na całym Zalesiu w #rzeszow było jakieś przepięcie, zwarcie albo #!$%@? wie co w każdym razie wyłączyło prąd na sekundę. No i w związku z tym coś mi się podziało z piecykiem gazowym bo nie działa/nie chce się uruchomić... przychodzę dzisiaj z pracy, chce sobie włączyć ogrzewanie i po godzinie coś mi nie pasuje, dotykam grzejniki zimne, idę do piecyka i gówno nie jest załączony... proszę o jakąś pomoc, albo jakieś namiary na kogoś kto by wiedział co z tym zrobić, jakoś to naprawić albo uruchomić...

piecyk buderus logamax 0022-24k - nie ma nic takiego na necie ;/

#pomocy #elektryka #gaz #rzeszow
Sylar - Murki potrzebuję pomocy... wczoraj na całym Zalesiu w #rzeszow było jakieś pr...

źródło: comment_NWOqyMrNufqPVKPHI6gEI298FCljBS2v.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@szczer: jasne, patrzę tylko co to by mogło być, nie załącza się, wydaję mi się że elektornika się #!$%@?ła, przez to zwarcie wczoraj.
  • Odpowiedz
2.8 Usterki
Podczas pracy kotła może dojść do powstania usterek.
W takim przypadku zaświeci się przycisk
odblokowujący (wskaźnik usterki) i kocioł wyłącza
się.
B Wcisnąć przycisk odblokowujący .
Kocioł zostanie powtórnie uruchomiony.
Jeśli usterka nie daje się usunąć:
B wezwać serwis i powiadomić o usterce.

to spróbuję jak nie zadziała to dzwonię do Janusza
  • Odpowiedz
@Sylar: Nie szkaluj ( ͡° ͜ʖ ͡°)... Jak mi jebnął Junkers (Dosłownie) to pan Janusz przyjechał, usunął usterkę i nie chciał za to względnie dużo szekli... Poza tym gość też zna ogrom ludzi zajmujących się innymi markami od Vaillanta zaczynając na Buderusie skończywszy... Z tego co wiem on najbardziej ogarnia Junkersy(jako markę bo ma kwity autoryzowanego od Junkersa i sprzęty licencyjne Junkersa oraz Termety.

No i przede
  • Odpowiedz