Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś kompetentny od upc ? #upc. Mam dziadowski modem na mieszkaniu, technicolor. Ma już dobrych klika lat. Prędkość w umówie 120 mbs na routerze max 20 w porywach do 60. Nie mówiąc o tym ze zacina się i kilka razy na dzień trzeba resetować bo wywala neta po kablu jak i wifi. Z tego co przeczytałem upc nie wymienia routerów od tak. Jak zgłosić reklamacje by wymienić to dzisdostwo. Bo już dostaje #!$%@? ehh. Ma tu konto jakieś upc ? Poza tym czy jest możliwość zmiany protokołu internu z IPv6 na IPv4 ? Bo kilka rzeczy nie działa mi z tego powodu. A administratorzy mówią żeby poprosić dostawce o właśnie zmianę.
  • 10
@kukisp: wot? Od czasu do czasu udaje Ci sie osiagnac poloee, POLOWE predkosci lacza, przewqznie masz 1/6, do tego router co chwila die resetuje, a ty sie widze boisz do dostawcy z reklamacja isc? Nie boj sie, nie gryza.
@kukisp dzwoń na serwis 813813813 . Przygotuj nr klienta z umowy. Zgłoś serwis. Sprawdza , wyślą technika który poprawi sygnał , jeśli trzeba wymieni okablowanie i/lub modem.