Wpis z mikrobloga

@tlusty_bic: Da się, gadałem dziś z promotorem i ponoć około 10 osób co roku ujebuje, razem na całym W10. A jaka komisja? edit: żeby u----ć wystarczy nie powiedzieć nic na jedno pytanie, wiec lepiej nauczyć się wszystkiego mniej więcej, żeby zawsze coś tam wydukać, bo nawet jak prezentacja i odpowiedzi na inne pytania spoko, to nic nie powiesz na jedno i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tlusty_bic: U mnie na kierunku nie widzę, żeby ktoś miał taką komisję, ale Czaban to kutasiarz z tego co słyszałem, ale miałem z nim chyba tylko jedne laborki, albo wcale, więc nie wiem jak to z nim jest dokładnie.
  • Odpowiedz
@tlusty_bic: akurat miałem teraz laborki oraz wykład z Dr.Czabanem i cóż... Nie jest najgorszy, nie jest najlepszy. Jeśli posiadasz jakaś wiedzę to nie powinno być problemu. Jest osobą dosyć dokładną w wypowiedziach i takich samych wypowiedzi oczekuje. Lubi zażartować, więc atmosfera nie powinna być zbyt sztywna. Ma w głowie wiele myśli.

Na wykładzie dużo nam mówił na temat swojej córki. Chyba szuka jej męża już teraz więc atakuj

( ͡
  • Odpowiedz
dr Czabanowski


@tlusty_bic: O panie, Czaban to jest kawał zabawnego gościa, taki drugi Leszek Śmieszek. Uśmiech na twarzy, słucha, kiwa głową, jakieś małe heheszki i na koniec 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz