Wpis z mikrobloga

@YogiYogi: niestety nic na to nie poradzisz ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedynie możesz próbować pisma leonardowskiego, kiedys sam się w to bawiłem, ale już trenuję tylko prawą rękę iykwim ( ͡° ͜ʖ ͡°) a piórko przyleciało do mnie zza oceanu i sobie je bardzo cenię
  • Odpowiedz
@Szerlqk: Próbowałem też "wykręcania ręki" ale na dłuższą metę się nie dało, może jakbym zaczął w podstawówce...
Tym smutniej że uwielbiam pióra i takim Visconti Homo Sapiens można by ślicznie powywijać :/
Przy okazji - co to za model pióra posiadasz?
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Haha dziękuję :)
Jesteś drugą osobą, jak sięgam pamięcią, która mi przesłała dedykację z odręcznym pismem.
Pierwsza osoba to sprzedawca piór wiecznych z USA, kiedy poprosiłem o demonstrację możliwości stalówki.
Mogę zapytać czy sama wypracowałaś taki charakter pisma czy też wzorowałaś się na czymś?
  • Odpowiedz
@YogiYogi: o wow, czyli masz jakiegoś fisia związanego z pismem i artykułami piśmienniczymi :D:D:D
ja trochę też xD
no proszę to miłe ze strony tego sprzedawcy, że Ci wysłał

czy wypracowałam? może trochę tak, ale nie do końca, jakoś tak ewoluował :D

w sumie od podstawówki miewałam różne charaktery pisma, ten mam od przeszło ponad (liczę) 12-15 lat pi razy drzwi
pewnie zmienia się lekko, poza tym gdy notuję coś na
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Oj urzekła mnie Twoja historia :)
Od zawsze lubiłem bawić się pismem (i rysować) więc doskonale rozumiem Twoją chęć wypracowania własnego i niepowtarzalnego stylu - jak widać na załączonych obrazkach to udało Ci się :)
Ja sobie co jakiś czas eksperymentuję i zmieniam trochę niektóre literki, kombinuję itd. (wciąż nie mogę ładnego, dużego D odnaleźć...szukam natchnienia albo kiedyś komuś podkradnę). Poranną wrzutkę nabazgrałem stalówką Italic bo ona zawsze daje +2
  • Odpowiedz
@YogiYogi: ja akurat nie mam #!$%@? na punkcie drogich piór, używam tanich chińskich, piszą ładnie, ale urok tanich taki - albo mojego kalectwa, że rozmazują niemiłosiernie w sensie plamią
ostatnią wiadomość napisałam pierwszym z brzegu pisakiem, bo mam całe łapy w zielonym tuszu i nie zmywa się, a jutro publiczne wystąpienia w delegacji i przypał xD

a to jest tak, że leworęczni mają predyspozycje do brzydszego pisma? bo nie wiedziałam
styl
  • Odpowiedz