Wpis z mikrobloga

Chcę sobie zrobić te misje na rankedy, bo to dużo doświadczenia, ale... od kilku lat nie gram rankedów xD. Grywam głównie aramy i te mody, które dodają raz jakiś czas, typu urf. Stąd moja prośba o jakieś dobre strony z poradnikami do gry. Najlepiej na topie lub midzie. Wydaje mi się, że łatwiej i szybciej da się ogarnąć granie na tych pozycjach niż w lesie lub na supporcie. Właściwie to najbardziej lubię grać supportami, ale teraz te wszystkie Bardy chodzą sobie po rzece do mida i z powrotem, a ja nie umiem tak mapy ogarniać, by wszystko wyłapywać. No i w sumie na stronach typu champion.gg lub probuilds jest rozpisane jakie itemki kupować, ale już mniej jak daną postacią grać. Wolę też czytać niż oglądać filmiki na yt, które już pewnie nie są aktualne. No nie chcę ludziom psuć gry nieogarnięciem.
Pytanie numer dwa - czym się różni Ranked Solo/Duo od Flex? Co to za wynalazek? xd
#leagueoflegends
  • 7
@Kummernis: soloq masz możliwe co najwyżej spotkać duo
na flexach możesz grać solo duo i grupie zorganizowanej (3 lub 5 osób) kiedyś to były drużynówki ale mało osób grało
na flexach masz na ogół niższy poziom niż na soloq
jak nie ogarniasz za bardzo a chcesz misję zrobić to polecam ci flexy