Wpis z mikrobloga

@IRG-WORLD: Z miesiąc temu zaczynałem przygodę z simracingiem i kupiłem DFGT za 300, wkręciłem się mocno i chcę coś o klasę wyżej :P G27 wydaje się być krokiem w dobrą stronę, bo ponoć jest super, a póki jestem amatorem to nie chcę bulić za sprzęt z najwyższej półki.
Dla amatora i doświadczonego zawodnika, G27 wystarczy. Mamy kilku driverów jeżdżących do dzisiaj na DFGT i objeżdżających tych na "lepszych" sprzętach.

Lepsza kierownica sama w sobie nie doda Ci szybkości, ale może dostarczyć więcej bodźców / szczegółów.

Simracing to hobby na lata.
@IRG-WORLD: Ja dobrze zdaję sobie z tego sprawę, ale skoro już wiem, że będę sobie w miarę regularnie jeździł, to wewnętrzny konsumpcjonista każe mi kupić coś bardziej zaawansowanego od podstawowego DFGT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Golomp: Najpewniej stanie właśnie na G27, tylko nie wiem, jak przeboleję brak przycisków na kółku, bo na DFGT wszystkie menusy obsługuje się bardzo wygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°
Najpewniej stanie właśnie na G27, tylko nie wiem, jak przeboleję brak przycisków na kółku, bo na DFGT wszystkie menusy obsługuje się bardzo wygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Davy_Strange:

Na kole masz 6 czerwonych przycisków (+ 2 łopatki od biegów), na shifterze masz 4 czerwone + 4 czarne + krzyżak + skrzynię biegów = o wiele za dużo niż potrzebujesz do zwykłej jazdy.