Wpis z mikrobloga

Elo Mirki, szykuje mi się wesele w tym roku i tak czytam sobie na różnych grupach na facebooku w moim mieście opinie na temat tego gdzie najtaniej kupić wódkę w dużych ilościach na #wesele właśnie. Przy okazji większość postujących ludzi poleca daną wódkę i podaje jej cene. I #!$%@? szok XD 90% osób zachwala Białego Bociana i Ogińskiego pisząc, że pyszna hehe wódeczka i sliczna hehe buteleczka i oczywiście cena malutka bo 22 zl za 0,5 l. I ja się tak zastanawiam czy tych ludzi #!$%@?ło do reszty??? Przecież to jest wóda na poziomie deluxe albo #!$%@? parkowej XD no ja #!$%@? czy ja i moi znajomi, towarzysze do kieliszka jesteśmy jebnięci czy to ludzie nie maja rigczu i uważają ww wódki jako rarytaski bo nazwa i butla taka ĄĘ ?? Przy okazji polećcie wódkę na wesele (niestety ukrainskie odpadaja z racji tego, że janusze pomyślą, ze jakas lewa wodke im zza wschodniej granicy podaje XD), osobiście stawiam na Stumbrasa z kłosem. Slucham Państwa.
#wesele #slub #pijzwykopem #zalesie #kiciochpyta
  • 6
@casual_ck: Smakowo nic nie przebija Baczewskiego. Polecam każdemu. Ja na swoje wesele wyrwałem Pana Tadeusza 0,5l za 19zł. Wiem, że syf, ale lepszy od Ogińskiego i cena atrakcyjna ;) Poza tym smak przeszkadza tylko na początku wesela :P