Wpis z mikrobloga

Co się wczoraj odjaniepawliło to ja nie. Niech to będzie przestroga dla was.
Pisałem z 18lvl na Tinderze, rozmowa się kleiła. Zaproponowałem w końcu spotkanie do którego doszło. Pochodziliśmy po parku, zjedliśmy nawet kebsa. Raczej takie gadanie o pierdołach. Tegoroczna maturzystka. Zaczął padać śnieg i wyskoczyla z tekstem, że ma ochotę na jakiś film w scenerii zimowej. Śmieszkowałem, że może opowieści z Narni. Ona na to, ze Lśnienie jakieś by wolała. I czy bym wpadł do niej na film. Długo nie musiała czekać na odpowiedż.
Jak sie okazało mieszkała z rodzicami. Wszedliśmy, przywitałem się ładnie. Jej matula zadała pytanie czy zrobic nam herbaty do nauki :O Że co gurwa? Jakiej nauki?
Wyobraźcie sobie, że powiedziala matce, ze korepetytora wziela z matematyki z Gumtree studenta za 20zl/h xD
Pomyślałem sobie, ze pewnie chce trochę hajsu od rodzicow wyprowadzić. Mniejsza z tym.
Włączyla film i powiedziala, że do łózka w spodniach się nie wchodzi. I święta racja. Po kilkunastu minutach pod koldrą zaczęła mnie gilgotać po wacku xD No to zabralem się do pieszczot.

I teraz najlepsze. Po ok. 20min weszła jej siostra i zaczęła drzeć mordę, że uduszę Martę i wybiegła do starszych.
Jeszcze nigdy w zyciu tak szybko sie nie ubrałem. Przyszla matka i pyta się co tu sie dzieje. A Marta grzechu warta, zaczęła się tlumaczyć, że jej kręgosłup nastawialem, bo żle spała xDDD

Matka sie pyta czy jestem w końcu studentem matematyki czy fizjoterapii. Powiedzialem, ze fizjoterapii, ale byłem dobry z matematyki w Liceum xD
Tętno chyba 200, myślałem, że wypluje serce z nerwów. Ale się udało, chyba uwierzyła. Pozniej szybko się porzegnalem i ucieklem z tego #!$%@?.
Nigdy wiecej wchodzenia na chate do laski jesli nie jest sama.

#tinder #logikarozowychpaskow
  • 75
a Ty mu z jednym słowem


@tasmanz: To podam resztę:
to ja nie
was
spotkanie do którego
Pochodziliśmy po parku
kebsa
wyskoczyla
opowieści z Narni
ze
by wolała
bym wpadł
okazało mieszkała
zrobic
o gurwa?
ze
wziela
Gumtree studenta
sobie
ze
Włączyla
łózka
Po kilkunastu minutach pod koldrą
20min
zyciu
sie
Przyszla
tlumaczyć
nastawialem
żle
sie pyta
Powiedzialem
ze
Liceum
wypluje
Pozniej
porzegnalem
ucieklem
wiecej
chate
laski jesli

Widzisz, że jest