Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mina somsiada bezcenna, kiedy mielił swoją s-klasą coupe i nie umiał jej odpalić, patrzy na mojego praktycznie pokrytego lodem peugeocika, rzuca mi jeszcze "no to powodzenia młody", a ja zdjąłem karton z szyby, wsiadłem, odpaliłem na strzał, jeszcze podziękowałem mu machając mu ręką i odjechałem do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja #peugeot #truestory
  • 22
  • Odpowiedz
@KornixPL: ty sie smiej, mi dzisiaj poprzymarzal uklad przeniesienia napedu xD odpalilem na strzal rzucam mu w gaz a tu #!$%@?, troche przypilowalem uslyszalem cos odpadlo mysle "o #!$%@? pojezdzone" wysiadam a tam kawalki lodu na ziemi leza xDDDD
  • Odpowiedz
I nie pomogłeś sąsiadowi?


@kiszczak: pugiem 306 w benzynie to moglby tej S-klasie zapalniczke odpalic...

Eee ja kiedys odpalalem LTka 2.5 TDi od swojego puga i dalo rade ( )
  • Odpowiedz
@KornixPL: 207 w benzynie też pali na strzał i trochę śmieszne jest jak wszyscy mielą do wyczerpania aku,a ja szybciutko raz rozrusznikiem zakręcę i jadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@KornixPL Mi sąsiedzi uwag nie robią. Ale ostatnio jak sąsiadowi jego dizel nie chciał odpalić a moja Alfa nie odpalana od kilku dni zapaliła bez problemu to widziałem, że się lekko zdziwił.
  • Odpowiedz
@lordhellboy Mi kiedyś mechanik pomógł i odpaliłem 4 litrowe V6 od... VW Caddy starego w jakimś dieslu :-D Ale fakt, kable facet miał solidne, więc sporo prądu mogło popłynąć :-)
  • Odpowiedz