Wpis z mikrobloga

Realia polskich seriali: każdy posiada mieszkanie 100 m2 w Warszawie, z ogrodem, nowym samochodem, bez kredytu. Studenta w wieku 20 lat bez problemu stać na apartament we Wrocławiu, oczywiście na własność. Każdy chodzi po domu w butach, a syn dostaje na randkę od rodziców 100 złotych i paczkę prezerwatyw. Przy tym wszystkim, protagoniści mając hajs, praktycznie nie pracują zajmując się rozterkami miłosnymi.
#zalesie #gownowpis #polskiedomy #oswiadczenie i trochę #heheszki
  • 96
@RafalLygrys: Uuu pan spod znaku, kurła, kiedyś to było. W latach 90. popularność biły południowoamerykańskie telenowele, w których biedna dziewczyna występowała tylko po to, żeby podgrzać atmosferę mezaliansem. Emerytki śledziły kolejne odcinki mody na sukces. A wcześniej z wypiekami na twarzy Dynastię.
Teraz też mamy całe spektrum seriali do wyboru, dla każdego coś miłego.
A jak czytam takie teksty to tylko xdddd

Tym bardziej, że patrząc na dzisiejszych 16 latków to
Nie 17, ale pewnie 18 lat... seks nie jest dla dzieci, można przekazać pewne rzeczy i uświadomić, ale nie dawać cichego przyzwolenia na takie coś. Tym bardziej, że patrząc na dzisiejszych 16 latków to się martwię o przyszłość tego kraju.


@RafalLygrys: o jak jeblem. A jaka masz inna opcje? Sterylizacja dziecka? Zamknięcie na klucz w domu? Szanuje podejście, mam tylko nadzieje ze jak będziesz miał swoje dzieci zmienisz podejście.
Zyczylbym sobie
@RafalLygrys: w takim razie poczułem się cholernie młodo chociaż jestem po 30tce.
Rowiez nikt z moich znajomych nie dostawał prezerwatyw od rodziców, kończyło się to w wielu przypadkach ciążami przed 18 rokiem życia. Nie wychowywałem się w okolicy żadnej patoli, normalni ludzie wpadali, kumpel miał syfa albo jakaś inna wenere, ogólnie to dalej stoję na swoim stanowisku. Dzieciaki i tak się będą ruchac po kontach, pytanie tylko co z tym zrobimy.