Wpis z mikrobloga

Realia polskich seriali: każdy posiada mieszkanie 100 m2 w Warszawie, z ogrodem, nowym samochodem, bez kredytu. Studenta w wieku 20 lat bez problemu stać na apartament we Wrocławiu, oczywiście na własność. Każdy chodzi po domu w butach, a syn dostaje na randkę od rodziców 100 złotych i paczkę prezerwatyw. Przy tym wszystkim, protagoniści mając hajs, praktycznie nie pracują zajmując się rozterkami miłosnymi.
#zalesie #gownowpis #polskiedomy #oswiadczenie i trochę #heheszki
  • 96
  • Odpowiedz
@RafalLygrys: Nie wiem czego oczekujecie, że pokażą Romka jak wraca po 12h w fabryce, włącza TV, wypija piwo i idzie spać? Telewizyjna widownia takie rzeczy ma na co dzień.
  • Odpowiedz
Nie 17, ale pewnie 18 lat... seks nie jest dla dzieci, można przekazać pewne rzeczy i uświadomić, ale nie dawać cichego przyzwolenia na takie coś. Tym bardziej, że patrząc na dzisiejszych 16 latków to się martwię o przyszłość tego kraju.
  • Odpowiedz
@Basteq: Kiepscy, Miodowe Lata itp. to seriale z końca lat 90, czyli z innej epoki. Zero poprawności politycznej, szczypania się - teraz pokazują życie małej szczęśliwej garstki społeczeństwa, a pokolenie królewiczów i księżniczek w to wierzy i tego samego później wymaga.
  • Odpowiedz
@Basteq: już widzę jak dziś w TV Karol mówi te wszystkie żartobliwe rzeczy o kobietach, Norek na głos mówi o murzynie-sąsiedzie, a Alina jest kurą domową siedzącą w domu i czekającą na męża, który ma malutką wypłatę i jest cholerykiem. Dzisiaj Alina robiłaby karierę w korpo, a Karol z Norkiem otwierali kancelarię prawną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RafalLygrys: Uuu pan spod znaku, kurła, kiedyś to było. W latach 90. popularność biły południowoamerykańskie telenowele, w których biedna dziewczyna występowała tylko po to, żeby podgrzać atmosferę mezaliansem. Emerytki śledziły kolejne odcinki mody na sukces. A wcześniej z wypiekami na twarzy Dynastię.
Teraz też mamy całe spektrum seriali do wyboru, dla każdego coś miłego.
A jak czytam takie teksty to tylko xdddd

Tym bardziej, że patrząc na dzisiejszych 16 latków to
  • Odpowiedz
@ppiasq: Mówimy o polskich czy południowoamerykańskich serialach? Odnosiłem się do NASZYCH produkcji, a nie zza oceanu. A czy coś nie zgadza się w moim cytacie? Przechodziłeś kiedyś koło obecnej gimbazy czy ogólniaka?
  • Odpowiedz
@RafalLygrys: Przechodziłem, sam też x lat temu chodziłem do gimbazy i ogólniaka. I nie uważam, że jest gorzej. Pod wieloma względami, jest lepiej i bezpieczniej niż w magicznych latach 90.
  • Odpowiedz
Nie 17, ale pewnie 18 lat... seks nie jest dla dzieci, można przekazać pewne rzeczy i uświadomić, ale nie dawać cichego przyzwolenia na takie coś. Tym bardziej, że patrząc na dzisiejszych 16 latków to się martwię o przyszłość tego kraju.


@RafalLygrys: o jak jeblem. A jaka masz inna opcje? Sterylizacja dziecka? Zamknięcie na klucz w domu? Szanuje podejście, mam tylko nadzieje ze jak będziesz miał swoje dzieci zmienisz podejście.
Zyczylbym sobie
  • Odpowiedz
@krzych0: nikt z moich znajomych ani ja nie dostawał komandorów od rodziców xD obecne społeczeństwo, media itp. promują ruchanie, a seks w wieku 15-16 lat to teraz według tych debili nic złego. Jestem przeciwny promowaniu czegoś takiego w TV.
  • Odpowiedz
@RafalLygrys: w takim razie poczułem się cholernie młodo chociaż jestem po 30tce.
Rowiez nikt z moich znajomych nie dostawał prezerwatyw od rodziców, kończyło się to w wielu przypadkach ciążami przed 18 rokiem życia. Nie wychowywałem się w okolicy żadnej patoli, normalni ludzie wpadali, kumpel miał syfa albo jakaś inna wenere, ogólnie to dalej stoję na swoim stanowisku. Dzieciaki i tak się będą ruchac po kontach, pytanie tylko co z tym zrobimy.
  • Odpowiedz