Wpis z mikrobloga

Numer w Orange mam jakoś od 2002 roku, czyli jakieś 16 lat, a oni oferują mi nielimitowane rozmowy, smsy i MMSy i 10 GB Internetu za 39,99 zł.
Za telefon na kartę również bez limitów płaci się 25 zł, a w tym jest 15 GB Internetu. Ja nie rozumiem po co ten abonament jest w ogóle...

#oragne #telefony #gorzkiezale #cebuladeals
  • 17
  • Odpowiedz
@dasters: a czy ja mówię że jestem dymany? Mi te GB z doładowania spokojnie wystarczą. Na telefonie mam tv-128 kanałów do tego netflix. dodatkowo wykupuje sobie za 10 zł pakiet na 30 dni smsy do wszystkich sieci bez limitu
  • Odpowiedz
@Lapidarny: @dasters: Mi w sumie na tym necie tak nie zależy, i tak więcej jak jak 7 GB nie zużyje, ważniejsze żeby wszystko było bez limitów i jak najtaniej.

@PurpleHaze:
Tak chyba zrobię albo po prostu przejdę na kartę, tak jak mówisz, jestem im wierny tyle lat a przyjdzie "byle kto" i ma taniej. 15 zł nie pieniądze ale "trzeba mieć (cebulowe) zasady "
  • Odpowiedz
Ja potrzebowałem mniejszą kartę sim bo zmieniałem telefon to za wymianę karty orange zażyczyło sobie 25 zł. Po czym zapytałem się czy mają jakąś ofertę na kartę to powiedziała Pani że tylko mają oferty na abonament. Podziękowałem grzecznie i powiedziałem, że rezygnuje z ich usług. Ponad 10 lat w Orange i zero dbania o klienta. Zawsze z ofertami byli za konkurencją. Przeniosłem do Play numer, dostałem kartę nową taką jak chciałem plus
  • Odpowiedz
@glurp77: Nie należy patrzeć na oferty z perspektywy stażu. Tu chodzi o segment utrzymaniowy czyli użycie. Przykład: Kowalski i Nowak dostają abonament no limit za 39,99 zł każdy. Kowalski rozmawia raz na kiedyś a Nowak przez większość dnia. Po dwóch latach umowy, gdy dojdzie do przedłużania to Kowalski dostanie abonament no limit za 29,99 zł, a Kowalski ten sam no limit za 34,99 zł. Po prostu abonent Kowalski generuje większe
  • Odpowiedz