Wpis z mikrobloga

przecież to obrzydliwe, obsrany papier w koszu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale dzięki za ciekawostkę


@ddrzazga przecież w samolotach jest tak samo. Jachtach, pociągach i ogólnie wszędzie gdzie jest toaleta chemiczna. W UK też mieszkałem w domu gdzie z kibla rura szła do takiego młynka a potem rurką fi 5cm do kanalizacji. Młynek niby miał radzić sobie z papierem ale zapychał się non stop i też wrzucaliśmy do
@hitherto: Problemu nie stanowi kwestia gdzie to jest normalne, tylko gdzie nie jest (u mnie na mieszkaniu i chyba w zdecydowanej większości mieszkań w Polsce). Jak mieszkałem na akademiku mieliśmy kolegę Belga który lubił załatwiać się pod prysznicem albo w pokoju przypadkowego frajera który nie zamknął drzwi na noc, zapewne zaraz się dowiem że w lepszej części świata coś takiego jest powszechne i w pełni akceptowane.
@kakkerlak A to już kwestia kulturowa, że jest wężyk albo sam papier.

W Europie nie ma zwyczaju podmywania a tylko rozmaślania papierem - to, że jeszcze dochodzi kwestia średnicy rur...
Widocznie jest to najlepsze rozwiązanie z możliwych na ten moment. W innym wypadku zostałoby zastąpione czymś innym.