Wpis z mikrobloga

tl;dr


Z góry zaznaczę, że nie wiem czy jest już podobny serwer, jeżeli jest proszę o info chętnie sam na nim pogram.
Do rzeczy

Bardzo podoba mi się inicjatywa ACLeague, miałem przyjemność w niej uczestniczyć, niestety jak dla mnie wymaga to zbyt dużo wolnego czasu. Prekwalifikacje, potem sam wyścig określonego dnia itp. i kończąc na tym, że poziom jest jak dla mnie zbyt wysoki i szczerze nie chce mi się duuużo trenować, aby móc powalczyć gdzieś na końcu stawki.

Swego czasu grałem dużo w #lfs i było kilka fajnych serwerów, gdzie mając chwilę wieczorem można było szybko pościgać się w kilku wyścigach. Niestety mało jest polskich serwerów, a aktualnie to i dużo poznikało. W Assetto nie znalazłem czegoś takiego. Jak już coś było to strasznie długie sesje. A ja czasami chcę po prostu wejść, przejechać na luzie wyścig, a potem jeszcze sobie podriftować i pójść spać. W międzyczasie przypomniałem sobie, że ciągle mam swojego małego VPSa, który stoi sobie w zasadzie nieużywany. W końcu na coś mógłby się przydać.

Niewiele myśląc, trochę więcej konfigurując postawiłem "swój" serwer #assettocorsa. Sam osobiście lubię wyścigi w stylu ulicznych, samochodami jak najbardziej cywilnymi dlatego też aktualnie jako trasa jest Higlands Long i samochody moim zdaniem cywilne. Jeżeli się pomysł przyjmie i VPS wydoła przy większej ilości graczy wtedy chętnie dostosuje wszystko pod ogół graczy, nie wiem jakaś rotacja tras i aut co 12/24h. Jedno jest pewne. Chce żeby to było bez spiny, czysto for fun i dla każdego coś dobrego. Chcesz się pościgać? Proszę bardzo, w najgorszym przypadku musisz poczekać 15 minut na wyścig. Podrifotwać? Ależ proszę. Moim zdaniem ktoś lecący bokiem w zakręcie podczas gdy ściganci go wyprzedzają dodaje tylko smaczku całości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak więc szczegóły w pigułce:
WYPOK Fun Street Racing - RACE EVERY 15MIN
Higlands Long, 24 sloty.
Rotacji map/aut brak. Jak się przyjmie inicjatywa to się pomyśli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gryzwykopem
#wypokrace
wywu - tl;dr
SPOILER

Z góry zaznaczę, że nie wiem czy jest już podobny serwer, je...

źródło: comment_iDv1hE6ig0zMWWLj6EaWlgto09wS534P.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@wywu PL | Tor Poznan | Fun Practice Track Day mój serwer. Podobne zasady jak na Twoim, chociaż w tygodniu wprowadzę jakieś zmiany.
  • Odpowiedz