Wpis z mikrobloga

@johnmorra: #!$%@?ł to trochę z dużo powiedziane. Nie jest napastnikiem, dawno nie grał a to podobanie nie było przyjemne bo najpierw musiał opanować piłkę, w tym czasie miał dwóch obrońców na sobie to i nie mógł dobrze strzału oddać, jak dla mnie dobra próba.
  • Odpowiedz
@johnmorra: No owszem że by wypadało, ale warto być realistą i nie oczekiwać od defensywnego pomocnika który przez ostatnie 1.5 roku praktycznie nie grał żeby z łatwością potrafił oddać strzał na bramkę z dość niewygodnej pozycji.
  • Odpowiedz
@Tasde: cumplu to jest profesjonalista. On trenuje codziennie. to nie jest tak, że jak nie grał podstawowym składzie PSG to siedział przed telewizorem i wpierdzielał pringelsy. Grał min. w rezerwach. Od parunastu lat powiedzmy dzień w dzień kopie tą szmaciankę i z ~12m musi trafić chociaż w światło bramki. Nasz Grzesio jest drewniak to ja wiem ale trzeba trochę od niego więcej wymagać.
  • Odpowiedz
@johnmorra: Treningi a mecz to dwa osobne światy, z resztą o czym dyskusja, skoro nawet napastnicy najwyższej klasy z wielkich klubów i zupełnie innej półki potrafią zmarnować lepsze okazje.
  • Odpowiedz