Wpis z mikrobloga

@qwerss: ale po #!$%@? to robisz? XD na 1h wystawiac smieci przed drzwi? Albo wieczorem? Gdzie tu #!$%@? logika, idziesz specjalnie ogarniasz smieci do #!$%@? #!$%@? na zewnatrz... I #!$%@? wracasz z powrotem.
@qwerss: Tak to się k... na wsi robi. Smrodzisz sobie jedynie na podwórku. A w bloku masz zamknięte pomieszczenie i smrodzisz wszystkim wokół. Jesteś wieśniakiem. Tak w ogóle każdy kto tak robi jest dla mnie mentalnym wieśniakiem bo po prostu przynosi zwyczaje ze wsi. W mieście się tak nie robi bo powinno się szanować wspólną przestrzeń bo jest jej mało. Na wsi jak się wystawia śmieci to nadal jest to przecież
Żeby pogodzić wszystkich to napiszę, że trzymanie czegokolwiek na klatkach schodowych i korytarzach jest zabronione ze względu na przepisy przeciw-pożarowe. Tak, wózków i rowerów też się tyczy. Chodzi o blokowanie drogi ewakuacji.
Jak dla mnie jak ktoś postawi rowerek dziecięcy, wózek, hulajnogę na korytarzu a ja się o to nie potykam, to nie ma problemu. Natomiast trzymania/zostawianie butów przed drzwiami czy wystawianie śmieci do wyniesienia na później to wyraz braku szacunku dla