Wpis z mikrobloga

@MojaPuffa: odpuść glodowke na vlcd hormony dostaja po dupie a co dopiero na glodowce. Juz nie mowiac o tym ze ogolnie efekty całkiem porównywalne(biorac pod uwage mase miesniowa to na korzysc vlcd)
  • Odpowiedz
@sinner123: fast oznacza post.

Patient A.B. aged 27 years, weighed on admission 456 lb (207 kg). During the 382 days of his fast, vitamin supplements were given daily as 'Multivite' (BDH), vitamin C and yeast for the first 10 months and as 'Paladac' (Parke Davis), for the last 3 months. Non-caloric fluids were allowed ad libitum.


Badany przez ten czas żył głównie na tłuszczu, który zgromadził w ciele.
  • Odpowiedz
@chudywyzyskiwacz: Ja wytrwałam 21 dni i przy okazji pracowałam i studiowałam, po 5 dniach kompletnie nie czułam głodu, nie czułam się ani zmęczona ani słaba, przez ten czas brakowało mi jedynie smaku - po prostu aby poczuć w ustach, wytrwałabym dłużej ale niestety chłopak wrócił od rodziny i trzeba było znowu gotować.
  • Odpowiedz
ja nie miałem też zapasu w postaci tkanki tłuszczowej.


@chudywyzyskiwacz: No właśnie. Ludzki organizm kształtował się w czasach, gdzie o jedzenie było trudno i nie było pięciu pełnowartościowych posiłków dziennie, tylko najczęściej bardzo duże raz na kilka dni.
Głodówka jest ok, ludzki organizm jest do tego przystosowany, bo umie robić zapasy, ale uzupełniać je jednak trzeba.
  • Odpowiedz
@rindo: Ale ja nie chciałam redukować bo nie byłam gruba, to głodówka zdrowotna którą chciałam na sobie przetestować od dawna, a że w tamtym czasie się wypłukałam z kasy, chłopak wyjechał to wypróbowanie tego było mi bardzo na rękę wypróbować + udowodnić malkontentom-teoretykom, że po 5 dniach się nie umiera.
  • Odpowiedz