Wpis z mikrobloga

@KochanekAdmina chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Nie pytam się o to ilu rebelsow będzie brało udział w ofensywie, tylko o to skąd wniosek że

Jeśli ta ofensywa ma przynieść jakiekolwiek rezultaty to musi tam wjechać więcej chłopa niż 5000 średnio uzbrojonych szczurów.


Rzucając takie teksty zakładam że masz jakieś analizy potwierdzające. Może sam przeprowadziles takowe.
Nie oskarżam o nic, po prostu sam chce powiększyć swoją wiedzę i zastanawiam się czy
@KochanekAdmina: @nom_om: liczba pojawiająca się wielokrotnie na tt. Szczurów pod zarządem sułtana ma być od 5 do 8 tysi. YPG w Afrin 10 tysi plus drugie tyle rezerwy do szybkiej mobilizacji która przechodziła w przeszłości szkolenie wojskowe w ramach poboru do SAA. Jak wszyscy wiemy to może nie być duża wartość dodana :) ale jeżeli policzono w rezerwie Kurdów to nie bez znaczenia może być czynnik morale.
Czyli mamy brak
Rzucając takie teksty zakładam że masz jakieś analizy potwierdzające. Może sam przeprowadziles takowe.


@nom_om: Niedawno do Afrin pojechało wsparcie SDF przez tereny rządowych chyba nawet było na tagu do tego biorąc pod uwagę jak ta wojna się toczy od zawsze mogę wyciągać wnioski że YPG miało dość czasu aby się okopać do tego teren jest górzysty (pomijając teren wokół samego miasta) i śmiem twierdzić że jednak to co potrafią szczury (czyli
@nom_om: No i oczywiście szczury z Tarczy Eufratu nigdy nie pokazywały się razem z jakimś porządnym sprzętem więc nie wiem za bardzo jak oni planują prowadzić tą ofensywę, chyba toyotami.

No #!$%@? wszystkie znaki wskazują na to że sporo ich zdechnie.